to je rýchlost!!!!! xD

17. dubna 2011 v 21:42

SUPERSTAR ON-LINE: Hlasivky Simoně moc nepomohly

Logo SuperStar
Foto: Nova.cz
17.04. 19:21 | Aktualizováno 21:37 | tn.cz
Druhý finalový večer SuperStar začal. V neděli večer se můžete těšit na československé hity.
Desítka finalistů je v pražské Incheba aréně připravena vydat ze sebe to nejlepší.

Výběr jejich písní zhodnotil v samostatném článku Scalex.

Hlasy svým oblíbencům můžete zasílat na telefonní číslo 906 06 13 ve tvaru SMS STAR (mezera) a číslo, které si soutěžící vylosovali (je uvedeno také u každého soutěžícího) až do pondělí do doby, než hlasování ukončí moderátoři SuperStar Tina a Leoš Mareš.

ČTĚTE TAKÉ:

21:31 Simona Fecková bojovala s hlasovými problémy. Dala se však do kupy a večer od ní zazní Modrá od Jany Kirschner. Simonu podpoříte SMS ve tvaru STAR 5.

"Velmi těžké to máš Simono. Nebylo to znát, že jsi indisponovaná. Ale vadilo mi, že první refrén byl falešný," řekl Habera. Rytmus je dnes zle naladěný. "Ukřičená zlá Jana Kirschner, cítím z tebe takovou povýšenost," je dnes ostrý Rytmus. "Když je někdo nemocný, nelze hodnotit jen zpěv a nebudu to dneska hodnotit," byla mírná Osvaldová a Zeťová se k ní přidala.

21:21 Čeká nás vystoupení Martina Kurce. Vybral si píseň několikanásobného slavíka Karla Gotta Trezor. Martina můžete podpořit SMS ve tvaru STAR 4.

"Špatná artikulace, špatné dýchání, ale obrovská show, ať si z toho každý vybere co chce," řekla Zeťová. "Tohle nechci nikdy zpívat, to není písnička, ale sled hlasových cvičení, byla to od tebe odvaha si toto vybrat," zhodnotil výběr Habera. "Oceňuji, že jsi se to snažil rozbalit, ale nebylo to přirozené, vypadal jsi jako splašený kůň. Byl to boj, určitě jsi se necítil uvolněně," řekl Rytmus. "Místama to bylo falešné a udýchané, ale prostě Karel je Karel," napodobila Gottovu intonací Osvaldová.

21:13 Na řadě je Celeste Rizvana Buckingham s písní Zuzany Smatanové Nekráčaj prede mnou. Tvar SMS pro Celeste je STAR 11.

Pro Osvaldovou to bylo jedno z nejlepších vystoupení, které tu Celeste předvedla. S jejím hodnocením souhlasila i Helena. "Ještě nemáš na to, abys šla s takovými velkými zpěvačkami. Tohle ti sedlo," pochválil ji Habera. Rytmus byl tvrdý. "Okrem toho, že jsem se nudil, mně napadají slova jako estráda, Disneyland, Mumuland."

20:53 Jako třetí zazpívá Michal Šeps s písní skupiny Natural Já na to mám. Michal bude potřebovat vaše SMS ve tvaru STAR 12

Po jeho vystoupení publikum doslova šílí. Michal to na jevišti patřičně rozjel. Ale co na to porota? "Starý, já ti musím povědět pravdu, takže jak to na mě působilo. Hostinec, blázinec, cirkus humberto. Pro někoho je to možná sranda, ale podle mne opakovaný vtip už není vtipem. Tohle hodnotím jako výkon bez jakékoliv umělecké hodnoty, byl ostrý Rytmus. "Jenže co s tou písní? Vy jste to pojal tak divadelně, ale já ten výkon hodnotím jako adekvátní," mírnila hodnocení Osvaldová. "Já nehodnotím zpěv ale show, jako dobrý," řekla Zeťová. Habera: "Tvoje choreografie se dost podobá na začátku začneš plavat znak, hele zkus někdy i prsa. A neutíkej tolik kapele.

20:45 Těšte se na 22 dní od Mekyho Žbirky v podání Matěje Piňáka. Matějovi můžete SMS posílat na číslo STAR 13

Habera byl překvapený. "Víš ona taková lehká písnička dokáže způsobit zpěvákovi řadu problémů, ale tvůj plný hlas, chraplavý hlas a barevný hlas mi dokázal, že ty jsi pan zpěvák a patříš do finále." Rytmusovi na Matějovi celkem nic nevadí. "Líbí se mi, že nebojuješ na pódiu s afekty, můžeš být spokojený sám s sebou," zhodnotil jeho výkon Rytmus. Osvaldové se líbila Matějova přirozenost. "Standardně dobrý výkon od tebe," líbilo se vystoupení Zeťové.

20:35 Michal Šeps je trošku naštvaný, že všichni probírají jeho vztah s Alžbětou. A trošku ho to i vykolejilo. "Já zazpívám notoricky známou písničku. Eeee jak se jmenuje," rozesmál Šeps publikum.

20:24 A je to tu Jako první vystoupí Alžběta Kolečkářová. Vybrala si SMS od Lucie Bílé. Text k písni napsala Gábina Osvaldová. Číslo Alžběty je STAR 7

Jako první začíná hodnotit Helena Zeťová. "Prošla jsi obrovskou přeměnou, klobouk dolů co jsi dokázala od castingu," řekla Zeťová. "Máš neuvěřitelně dospělý hlas i ve svém věku (19 let - pozn. red.) Připomínáš mi Věru Špinarovou. Moc se mi to líbilo," byl výjimečně nadšený Habera. "Začala jsi velmi dobře na začátku. Je velmi náročné zazpívat Lucii Bílou a ty jsi jedna z mála, která si ji může dovolit zazpívat. Pro mě to byl velmi dobrý výkon na začátek," byl potěšen Rytmus. "Vy jste Alžběta Kolečkářová a zazpívala jste to originálně. Jen se vám omlouvám, že jsem ten text napsala tak, že se tam nedá skoro nadechnout," hodnotila zpěv Gábina Osvaldová.

20:23 Po soutěžících představili také moderátoři Leoš Mareš a Tina porotu ve složení: Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Pal'o Habera a Rytmus

20:20 Na pódium postupně nastupuje všech deset finalistů.

20:19 Iveta Bartošová popřála soutěžícím mnoho štěstí a hlavně, aby zvládly trému.

20:13 Po přivítání moderátory vystoupila Iveta Bartošová. Okolo tohoto vystoupení panovalo mnoho dohadů.

omfg! minna neprešlo ani 5 min a už je to na nete xDDDDDDDDDDDDD kks

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chidori Chidori | Web | 17. dubna 2011 v 22:23 | Reagovat

nj to víš no :D Šíří se to rychlostí zvuku :D Jakpak se máme? Úžasnej design :-)

2 Ayame-chan Ayame-chan | Web | 18. dubna 2011 v 13:43 | Reagovat

to je fakt rychlost xD
jak to robia :D  :D

3 Yumi-chan Yumi-chan | Web | 18. dubna 2011 v 14:49 | Reagovat

Božééé >,< SuperStár to je Bakárna xD ANEB JAK JÁ TOMU ŘÍKÁM Xd přehlídka idiotu v přímem přenosu xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama