Květen 2011

P-POZASTAVENIE!?

29. května 2011 v 14:29

ohayo minna-san ako hovorí nadpis=pozastavujem :( pochopte ma práve

robím rozcedník čo je dooost tažké pre nováčika ako som ja a potom už je koniec roka takže riaditelské a koncoročné testy sa valia takže gomeeen :(

sayonara :)martin harich ta pozíva na rande xD

29. května 2011 v 10:27


odpadám a príjmam.. :*


ako poznáte že ste japanofil?

28. května 2011 v 21:01 ostatné anime blbosti ^3^

 1. u počítače, kde se staráte o svůj japonský blog trávíte víc času než u televize
 2. vaše domácí zvíře má japonské jméno
 3. na vaší školní skříňce je vaše jméno napsáno jak v hiraganě tak v katakaně
 4. vaši rodiče vás musí oslovovat i s příponou za jménem
 5. máte nainstalovanou japonskou klávesnici
 6. oznámení na ICQ máte vždy v japonštině
 7. každý den ráno chodíte do školy v nějakém japonském stylu
 8. zpíváte si furt dokola písničku "Week end" (X Japan) ať už je pondělí nebo neděle
 9. pokud si ji nezpíváte budete si ji zpívat jakmile ji uslyšíte
 10. váš nejlepší kamarád(ka) si pořídil (a) špunty do uší, aby ste ji neotravovali nudnými recenzemi na anime
 11. máte sbírku věcí z Pokemonem z doby kdy tohel anime sledoval každý a jen vy pracně každý den oprašujete svou výstavku s kartičkama
 12. máte minimálně jedno tričko, které by připomínalo japonsko
 13. máte doma minimálně jeden japonský slovník
 14. vaše tapeta na monitoru je buď s anime nebo s japonskou kapelou
 15. nesnášíte kecy ostatních na to, že anime je jen pro děti (to tvrdí lidé, kteří neznají význam slova hentai)
 16. roznášíte japonská přáníčka k novému roku
 17. toužíte jed na dovolenou do japonska
 18. za partnera chcete takovou osobu, která vám nějakým způsobem připomíná japonsko
 19. každý den projíždíte různé japonské stránky o módě a podobné kousky chcete ušít od mámy k Vánocům
 20. už to, že jste tohle přečetli je známkou toho že jste japanofil ○(^_^)○


vtíípky ^^

28. května 2011 v 20:57 funny
Ide Sasuke s Sakurou na bycikli. Ako tak idu, narazia na kamen a vysipu sa. Sakura hovori: ,,Sasuke, udrela som si kolienko!" A on odpovedá: ,,Serem ja tvoje koleno! Ja mam gule v retazi!"
Príde žena za manželom a zdôverí sa mu, že má komplexy zo svojej postavy.
Manžel sa na ňu pozrie a potom jej poradí :
- Ak chceš, aby ti vyrástli prsia, tak si každý deň vezmi kúsok toaletného papiera a šúchaj si ho medzi prsiami.
Manželka to urobí, a potom to opakuje každý deň. Po týždni opäť stojí pred zrkadlom, trie si papier medzi prsiami a pýta sa manžela:
- A ako dlho bude trvať, než mi vyrastú?
- No, bude to trvať niekoľko rokov.
- A prečo si si taký istý, že to bude fungovať?
- No pozri sa, čo to urobilo s tvojím zadkom!
Manžel sleduje fotbal. Žena ho vyruší :
"Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho nesvítí."
"Teď? Vypadá to snad,že bych měl na čele napsáno - Elektrikář?
"A co dveře u ledničky ? Nedovírají."
"Cože ? Mám tam napsáno - pracovník Calexu?"
"A co alespoň opravit schody? Celé se hýbou, můžem se na nich zranit."
"Jsem snad tesař s nápisem - OBI ? Mám toho dost. Jdu do hospody, tam bude klid."
Po 2 hodinách v něm začne hlodat svědomí a odchází. Vrací se domů : schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice - je opravená.
Přistoupí k ženě: "Teda, jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno udělala?"
"Já ne, seděla jsem bezradně venku a brečela. Okolo šel jeden kořen a ptal se proč brečím. Tak mu to povídám a on řekl, že to vše udělá, ale že se s ním buď vyspím anebo mu upeču buchty."
"A jaké jsi upekla?"
"Mám snad na čele napsáno Dr. Oetker?!"...
Príde učiteľka do školy a hovorí deťom.: "Kto uhádne moju hádanku dostane jednotku. Je to biele a lieta to na nebi?" Prihlási sa Jožko a vraví: "Hus." "Môže byť,ale je to labuť!" Opäť hovorí učiteľka hádanku: "Je to chlpaté a behá to po dvore." V tom sa opäť prihlási Jožko a vraví: "Mačka." "Môže byť ,ale je to pes!" Jožko sa naštve a vraví učiteľke: "Teraz dám hádanku ja Vám! Keď to dávate do úst je to tvrdé a suché, a keď to vyberáte je to mäkké a vlhké! čo je to?" Učiteľka rozmýšľa a po krátkej úvahe príde k Jožkovi a dá mu facku. A Jožko vraví: "Môže byť, ale je to žuvačka!"
Farár sa dozvedel, ze teraz sú modernejšie boxerky ako slipy. Tak zájde do obchodu a kúpi si látku. No veľmi sa mu páči a tak si kúpi ešte 2 metre do zásoby.
O pár dní sa už ide ukázať mníškam v nových boxerkách. Ako tak kráča zacíti, že ho príroda volá a tak si ich vyzlečie, aky si ich neobčúral. No nakoniec si ich zabudne obliecť. Príde do kláštora, nadvihne si sutanu a pýta sa:
"Sestry, čo na to hovoríte?"
A mníšky:
"Fíííha"
"No a to mám ešte dva metre v skrini!"

Šrouby do hlavy

28. května 2011 v 11:01 komixy

ked sa ja nudíííím xD

vznikne niečo takééto: xD


hheh xD Snad som vás aspoň trošku pobavila xD

Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai info

26. května 2011 v 19:53

Končí většina kratších anime z podzimní sezóny, mezi nima i dvanáctidílný Oremouto (stačilo mi to napsat jednou x_x) od JC staff. Není to zrovna "OMGTOHLEMUSÍTEVIDĚT", ale není vyloženě špatné. Spíš je to takové anime do počtu, které sleduji jenom protože zrovna vychází. Pokud bych to objevil později, tak bych se na to asi nedíval.

Mno. Děj (a konec) je docela jasný. Tohle jsem napsal už do prvního dojmu. Kyousuke má poněkud chladný vztah s jeho mladší sestrou Kirino. Jednoho dne však Kyousuke najde anime DVD patřící Kirino. Zjistí, že je jeho dokonalá sestra ve skutečnosti hardcore otaku co hraje siscon eroge. (Hry kde *mumly mumly*-te vaše sestry) O pár kopanců později jí slíbí, že jí bude pomáhat, protože to velcí bratři dělají. Pomůže jí najít přátele-anime fandy. Znemožní se kvůli ní před svým vlastním otcem (který jí chtěl zakázat hry, protože jsou od 18) a spoustou dalších lidí. Ale že by mu za to byla vděčna? Nope. Je docela tsundere kráva.

Absurdně perfektní kráva (která absolutně není moe), která má nejlepší známky, je atletka, dělá modelku a píše bestsellery, které dostanou anime adaptaci. Tady to někdo přehnal.

Nakonec si to s ní vyříká a Kirino přepne do deredere módu. Happyend. Yay.

Graficky to je prostě normální. Vůbec nic mě k tomu nenapadá. Není to ničím výjimečné, ani ničím vyloženě špatné. Mohl bych zmínit, že to přehání s CGI věcmi, ale je to prostě JC staff a nikoho z vás by to stejně nezajímalo. Prostě to je fajn.

Tak můj první dojem byl delší, než recenze. Asi protože jsem tam napsal všechno, co o tomhle lze říct. Ještě můžu potvrdit mou předpověď. Nebyl tam žádný incest. (na rozdíl od yosuga no sora, kde ho naopak bylo přehršle.) Byl to zpočátku dost jednostranný ale nakonec docela sladký sourozenecký vztah. Tak celkově Oremouto neurazí, je to taková příjemná zábava, pokud to sledujete jednou týdně. U tohohle jsem rád, že to mělo jenom 12 dílů.special A op

26. května 2011 v 19:37
hezuuuu :3 že? :D

special A info/postavy

26. května 2011 v 19:33
~ スペシャル・エー, S.A., Special A Class ~
~autor mangy: Minami Maki ~
~ "… Slečno Druhá."
"TAKISHIMÁÁÁÁÁ!"
~
***
***

Malá roztomilá holčička Hanazono Hikari, které nedělá problémy zmlátit ve wrestlingu i svého otce. Neobyčejně chytrá (typicky pro anime hrdinku - z testu 100 bodů, ale aby si všimla, že je člověk, se kterým tráví každý den, do ní blázen… známe xD), milá (když k ní neupustíte Jeho), šikovná (když jí nepustíte do kuchyně) Vždycky a ve všem nejlepší. Zatím, děvče.
A naproti tomu On. Takishima Kei. Dokonalý, úžasný, chytrý, (fajn, nemá moc smyslu pro humor - oběť tomu, být za každé situace cool jak kostka ledu), roztomilý klouček.
A co se stane, když se ti dva setkají? Jasně, jiskérka přeskočí a Hikari zjistí, že JEHO prostě neporazí. A protože je to tesařova dceruška podnikavá, okamžitě přestoupí na jeho školu, kde se stane druhou členkou třídy pro největší šprty na škole, Special A.
A kdopak bude asi první?
Některé věci komentář nepotřebují ^^
Léta běží a dívence je 16 let. Stále neuvěřitelně vynalézavá ve své tuposti. Chudák zoufalý Kei zatím dělá všechno, co může, aby ji ochránil před strašně zlými (opět v anime stylu, nakonec je budete mít rádi xD) a zákeřnými bývalými kamarády, jejich mladšími otravnými a roztomilými bratříčky, a hlavně před vítězstvím nad sebou. Protože, Miss Rank Two (Ni-san, Slečna Druhá), jak ji rád nazývá - což je podobné, jako když Eda z FMA nazvete prckem, co vylezl z krabičky zápalek, sice pro něj vždycky bude onou jedinou, ale... to není důvod, aby se Dokonalost-sama nechal porážet, že. Vlastně... jen jedinkrát ji nechal vyhrát. A byl odměněn ne radostí, ale slzami, že ji nebere vážně. A nezapomeňme že pilně maká jako říďa společnosti svého idiotského - ale vcelku ťuťuňu otce. Chiaki-sama, máš konkurenci.
***
Hikari a Malý Takishima (bráška)
***
A další členové naší party? Toudou Akira, na škole číslo 6. Vrchní kuchařinka a čajofilka, která se rozzuří pokaždé, když má pocit, že se její nebohé Hikari děje cosi zlého. Tadashi Karino, její boxovací pytel a hlavní obdivovatel jejího kuchařského umění, číslo 3. Tsuji Ryuu, číslo 7. Milovník zvířátek, milá a zodpovědná to osoba. Taky funguje jako chůva dalších dvou členů, dvojčatYamamoto Megumi (číslo 4) a Juna (číslo 5). Ratolístky slavné houslistky a majitele hudební společnosti. Megumi se chce stát zpěvačkou, ale aby uchránila svůj… ehm, velmi, velmi pronikavý hlas, komunikuje jen pomocí zápisníku. A jeho zvláštnost? To by byl spoiler, ale řekněme, že až se k té epizodě budete blížit, chytněte pevně svou židli. Jinak z ní spadnete xD
Megumi-chan, Jun a Ryuu
***
Zápletka je jednoduchá. On chce ji, ona to neví. Ona ho chce v něčem konečně porazit, on se nedá. Samozřejmě jsou všichni kamarádi až za hrob… ALE.
Nuda? Ale vůbec ne. Jestli mám být upřímná, ani po šestém zhlédnutí jsem nenašla žádnou větší chybu. Naopak. Kdybych měla sepsat nejlepší tři anime komedie, které jsem kdy viděla, bude toSkip Beat!, Yamato Nadeshiko Shichi Henge (YNSH) a Special A. Taky jsou to jedna z mála anime, u kterých se budu válet smíchy, i když je uvidím po stopadesáté osmé. Mimochodem, kvůli tomu, že jsem si tohle anime připomněla díky Ričině (či Ořechové tatarce) podpisu, znovu stahuji. Už ani nevím, pokolikáté ho uvidím xD
Prostě oddechovka, při které ovšem dech budete spíše ztrácet - smích je potvora.
zdroj: www.konoha.cz/ (pri kliknutí sa otvorí presná stránka, odkiaľ som skopčila!!!)

princess lover info

26. května 2011 v 14:03
Princess Lover! (プリンセスラバー!,) je japonská novela, a jej prvé vidanie sa volalo Ricotta. Ako prvé bolo vidanie hentai hry na pc , roku 2008.
Neskôr vznikly 3 manga novely a anime sa zacalo produkovat roku 2009 pomocou GoHands. Tak vzniklo 12 častí. Vznikly aj dve OVA, kde Silvy a Tepeiova služka prevádzaju trosku erotické scenky, no až hentai :)
Z príbehu sa dozvedáme, ako mladý Tepei stratil rodičov, a pod krídla si ho zobral jeho starký, riaditel velkej a slavnej spolocnosti Arima. Raz na ceste domov stretne charlotte harzeling, princeznu ktoru zahraní a s nou sa neskor stretava v skole pre prominentov kde zacne chodit. Dej je vlastne o žití teenagerov vo vyssej spolocnosti, kde sa krížia zaležitosti firiem ku ktorym patria. Kazdy tam má vopred urceneho snubenca, a tepeiovi sa usla istá Sylvie van Hosen lenže on ako sa zda, je skor zahladeny do Charlotte. No tá ma tiez snubenca, ktorý ale v neskorsic castiach sa objavi, a zistí sa to , co vlastne chcel zistit Tepei na zaciatku.

Môj názor:
Práve dopozerané anime, uplne v euforii, kráásnee, užasnee, najlepsiee ake som asi videla, chcem viac častí než len 12 !!! :D to je malo, tak krasne romanticke ale aj perverzne scenky, na kazdom rohu nieco vtipne ale aj plné napetia a vaznych veci. Proste bomba, takto ma riadne anime vyzerat! aspon podla mna ;)


podarené foto yukei

25. května 2011 v 20:53 ostatné anime blbosti ^3^

kwásne nee?

;)


Higurashi no naku koro ni ifo

24. května 2011 v 21:26
Název : Higurashi no naku koro ni
Rok vydání : 2006
Počet episod : 26
Žánr : Detektivní,Horor,Násilí,Drama
varování: ke schlédnutí higurshi budete potřebovat pevné nervy a žaludek ze železa pokud nemáte to druhé musíte občas zavřít oči! ale mněli byste to zhlédnout až do konce. jak to asi dopadne? tak se koukejte na higurashi naku koro ni (kdyš cikády pláčou)


Higurashi No Naku koro Ni postavy

24. května 2011 v 21:23

Satoko Houjo

Je nejlepší kamarádka Riky.Má staršího bratra jménem Satoshi,který je hráč baseballu.Ačkoli je velmi optimistická a plná života,její minulost taková nebyla-rozvrácená rodina a týrání.Když Satoshi zmizí,její milovaný bratr který jí celou dobu ochraňoval a byl její poslední skutečnou rodinou,je na tom psychicky špatně a uzavírala se do sebe.

Rika Furude

Účinkuje v programu Watanagashi festivalu a bere ho zcela vážně.Přesto že je ještě velmi mladá a malá je označována za dědičkou místní svatyně.Věty ukončuje vždy slovem "desu" nebo "nano desu".

Shion Sonozaki

Je dvojče Mion, přesto jsou však zcela odlišné. Zatímco Mion žije v Hinamizawě a řídí se striktními pravidly,Shion žije za hranicemi města a žije,tak říkajíc volně. Mion a Shion se občas vyměňují, proto dokáží poplést celý děj,pokud jedna tvrdí že je druhou.Je zamilovaná do Satoshiho.

Mion Sonozaki

Je prezidentkou Keiichiho třídy,vzhledem k tomu že je jedna z nejstarších.Chová se spíše chladně a nemá problém Keiichiho i bouchnout po hlavě.Zpočátku si ti dva příliš nepadnou do oka, později se to ale úplně ztratí,ba dokonce více.Má však i svou "holčičí stránku",tedy ve skutečnosti je to normální citlivá dívka. Sonozaki rodina je jedna ze tří nejvýznamnějších a nejsilnějších v Hinamizawě,proto je často obviňována z dění okolo prokletí Oyashiro-sama.Přesto se ale nad nikoho ze svých kamarádů nepovyšuje.Je dědička majetku rodiny Sonozaki.Je pro každou legraci,ale také se nebojí prozkoumávat záhady.


Rena Ryuugu

Dívka mající zálibu ve všem "kawaii" a zároveň používá věty "To si beru domů!" pokaždé co to něco "kawaii" objevila.Jejím nejoblíbenějším místem pro trávení času bylo smetiště.Ráda tam pobývala,bylo to něco jako její tajné útočiště a vždy tam našla něco "kawaii".Její skutečné jméno je Reina.


Keiichi Maebara

Je jedním z hlavních postav.Je občas drzý,ale je dobrý kamarád a pro své kamarády by udělal cokoli.Někdy se však chová zvláštně,až pomateně a rád do všeho strká nos.

new dess x3

24. května 2011 v 20:55 moje kecy...

tak? ja sa lubííí? mne moooc x3 zero x yuki kawaii nyaa :3 práve pozerám na animaxe a moc ma uchvátilo :3Higurashi No Naku koro Ni online cz

24. května 2011 v 18:13

toto anime som práve dopozerala ,ak si myslíte že je to len krvák=ste vedla!!! je to krásne anime a "večný kolobeh" ved to pochopíte odporúčam a hodnotenie 10/10 no proste krásne nakreslené postavy,super príbeh ^^http://4.bp.blogspot.com/-9FzLNRbmCvI/TbMJTPiIYiI/AAAAAAAAAIY/5868LN9hknQ/s400/higurashi+no+naku+koro+ni--01.jpg
martin harich....VYPADOL!!! X((((

24. května 2011 v 13:29

ahojte ludkovia ,stalo sa niečo strašné!!!môj favorit v superstar vypadol!! :( a pritom je 10000000000000000000000000-krát lepší ako ten zhulený šeps :(((( takže.....držím smútok :(((


malá prozbičkáá :3

21. května 2011 v 12:48 moje kecy...

OHAYO! minna-san ,rada by som sa spýtala tých skúsenejších blogerok "ako sa robí recenzia?" viete myslím že dám do rubriky napr.naruto a chcem aby sa ukázalo :naruto online cz,naruto obrázky,naruto videa a pod. snažila som sa to nejak robit ale navyšlo takže keby bol niekto taký dobrý tak mi napíšte na fb meno :Anhelinka Yuryshynets ,bola by som vám moc vdačná :)


šeps ako malý xD

21. května 2011 v 12:18

http://obrazky.4ever.sk/data/obrazky/zabavne/ludia/%5Bobrazky.4ever.sk%5D%20fajciar,%20marihuana,%20dieta,%20fajciace%20dieta%206931446.jpgxD


No jaká pravda :3

21. května 2011 v 12:12
Edward Cullen

xD


škola škola školičkaaa xD

21. května 2011 v 12:05 funny

ehmm....no niečo na zasmiatie ;)

http://obrazky.4ever.sk/data/obrazky/zabavne/kreslene/%5Bobrazky.4ever.sk%5D%20Novy%20skolsky%20poriadok%201%208401647.jpghttp://obrazky.4ever.sk/data/obrazky/zabavne/kreslene/%5Bobrazky.4ever.sk%5D%20Novy%20skolsky%20poriadok%202%208369395.jpghttp://obrazky.4ever.sk/data/obrazky/zabavne/kreslene/%5Bobrazky.4ever.sk%5D%20skola,%20pomnik,%20%207785180.jpg:D :D :D


because i love you... kapitola osma-posledná

21. května 2011 v 10:27

a je tu posledná čast ;)

"č-čo to hovoríš?"Povedala som Hirotovi a pritom som cítila udivené pohlady ludí .Rýxhlo som mu povedala nech ma položí a rýchlo som utiekla z plesu ale potom som sa ešte obzrela a videla som sklamanú tvár Hirota .Potom som sa prezliekla a išla zo školy.Utekala som ,sama neviem kam a vtom som si spomenula .......pláž! tam,tam sme z Hirotom trávili vela času ....Ked som tam bola už bolo okolo 5 hodín .Zrazu som rozmýšlala čo sa vlastne stalo ,teda Hirota......Hirota som naozaj .....milovala.....ale....Vtom som sa rozplakala .Ked prídem domov ,čo mu poviem? ešte stále má byt u mňa 2 dni!čo? čo budem robit?Ale v tom som počula kroky a hlas:"Vedel som ,vedel som že tu budeš....

http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/yt/tx/x6/sunset.jpg

Hiroto ! pobozkal ma ....A znovu vyslovil tie slová:"Naomi ,milujem ta." Lenže tento krát som to už vedela:"Hiroto aj ja....aj ja ta ....MILUJEM!"Už mi bolo jedno čo si ostatný budú mysliet ...Hlavné je že chcem s nim už zostat navždy! THE END!

huuh no táto poviedka mala vcelku úspech čo poviete? ;) dúfam že sa koniec páčil :)


SB Majulík-chan

21. května 2011 v 8:12 Diplomy

diplom pre mna:


a na pripomenutie odo mna:


kujééém ^^


ahoj...

19. května 2011 v 16:06 moje kecy...

ahoj dnes mám velmi zlý deň=sa nepýtajte prečo ale dnesuž nepridám gomen :(


sad anime girl
anime couples crying. Crying Anime. reply

pp :)(


because i love you... kapitola siedma

18. května 2011 v 18:38

a dlho očakávané pokračko:

Ráno som vstala s úžasným pocitom .Hiro-chan tedaaaa Hiroto ešte spal ,tak som vstala a išla spravit nejaké raňajky,palacinky z džemom a šlahačkou.Ked som ich už spravila zavolala som na Hirota:"Raňajky sú hotové!"Hiroto prišie do kuchyne ,pobozkal ma na líce a povedal:"Dobré ráno,Nao" a pustil sa do raňajok ,ja som sa začervenala a niepovedala:"eeee......č-čo?prečo?" On sa na mna len usmial a spustil:"dáš si tie raňajky? aaaa okrem toho pôjdeš so mnou na ten ples ?"Tvom som sa posadila :"Dobre ,pôjdem" Hiroto celý žiaril :" dobre to som rád,Nao" ale v tom som ho sekla:"Ale pod jednou podmienkou,volaj ma Naomi ok?" Hiroto trošku sklamane:"dobréééé" Potom sme sa vybrali do školy.Tá prešla strašne rýchlo a práve sme išli z kamoškami domov ,všetky sme sa tešili na ples a zrazu sa ma jedna kamarádka spýtala :"s kým ideš ty?"čoooo? to nemôžem povedat! ale boli sme blízko našeho domu tak som sa rýchlo rozlúčila a išla domov .Ked boli štyri hodiny tak som si obliekla šaty a išla z kamarádkami na ples .Potom sme sa s Hirotom stretli na podium ,samozréjme sa na nás všedci pozerali ale vtom začala hrat hudba a začali sme spolu tancovat .Ked bol koniec pesničky tak ma Hiroto zobral a ruky.....

......pobozkal ma a povedal:"Naomi ,milujem ta...." to be continued...

tak ako? ozaj som dlho zháňala ten obrázok takže sňad sa páčilo :)because i love you... kapitola šiesta

17. května 2011 v 15:03

a je to tu :

"Ty si otaku?" Ja som sa rýchlo spamätala,zavrela stránku a povedala: "Nie to sa ti len zdalo.." Potom sa pozrel na mma len v tričku a povedal: "Nepozerala si náhodou Black Rock Shooter?" Ja som sa na neho pozerala a nezmohla som sa ani na slovko :Vôbec si sa nezmenila Nao,ešte stále pozeráš naše oblbené anime" Tak teraz som stála ako skala:" Nao? tak mi hovoril len ..........Hiro-chan" Ked som bola malá tak som mala úžasného kamaráta ktorý sa volal Hiro-chan lenže po 3 rokoch priatelstva sa musel odstahovat.....No a ked sme sa lúčili tak sme si slúbili že sa ešte určite uvidíme a potom som mu dala pusu :*

http://i70.photobucket.com/albums/i109/majingokuss4/Anime%20Girls/AnimeCouples13.jpg

A potom som ho už nevidela. "Takže ty si H-Hiro-chan?" Hiroto sa dost červenal no o sebe už ani nehovorím :"Tak nejako" ja som bola úplne mimo:"Preboha a to si mi prečo povedal práve teraz??, " a potom som ho zahrnula kupou otázok o ktorých sme sa bavili celú noc ,a aj som zabudla že som iba v tričku .Nakoniec sme išli spolu spat asi o 4 v noci. Ale úplne som zabudla mysliet na ten ples......to ne continued......

sňad páčilo :) a už ma tak nenahánajte lebo zohnat obrázky ktoré sa hodia je viac než tažké :D


heeeelp xD

17. května 2011 v 14:37

už som dávno neškemrala takže: onegai zahlasnite v sonblog za mna ariii :http://loveanime-ayame.blog.cz/1105/sutaz-o-naj-blog#komentare


xD

17. května 2011 v 14:26 ostatné anime blbosti ^3^

SOM si nemohla odpustit:

http://3.bp.blogspot.com/_U809mYJ2nTg/TCorbBAeKVI/AAAAAAAAE4w/uf1wUT-jbEk/s1600/moe+137414+sample.jpg

because i love you... kapitola piatá

16. května 2011 v 19:25

pokračkooo ;)

"Takže ako? pôjdeš so mnou na ples?" ja som úplne skamenela ,čo? čo mám povedat? klud hlavne klud takže:"Nooo vieš už mám nejaký iný program" on na to šibalsky:"No nehovor,takže hlavná organizátorka nebude na udalosti s ktorou sa trápila mesiac?" tak toto som nečakala.Takže zúfalé situácie vyvolávajú zúfalé riešenie:"Eeeee ,ešte si to rozmyslím...." ptrečo, , prečo mu proste nedokážem povedat že nechcem?! "Dobre ale máš čas do zajtra" zajtra ,zajtra poobede bude ten ples .....Potom sme išli spat .Hiroto spal v spálni a ja,vo svojej deckej.Ked bolo okolo jedenástej tak som sa vplýžila do obývačky,zapla si svetlo a išla na pc.Aj ked som to nikomu nepovedala bola som otaku ,ale dost som sa zato hanbila lebo si luda mysleli že je to "rozprávka".Bola som len v tričku, lebo v noci býva strašne teplo .

http://static.desktopnexus.com/thumbnails/525454-bigthumbnail.jpg

Práve som pozerala Black Rock Shooter aby som prišla na iné myšlienky. "Naomi?"počula som hlas ktorý by som vymenila za hociktorý iný ,Hiroto!!! čo teraz pozeral sa najprv na mna "iba v tričku" a potom na obrazovku a povedal:"Ty si otaku?".......to be continued...

tak páčilo? ;)


.................................................................POKéMON xD

16. května 2011 v 14:25 ostatné anime blbosti ^3^

ohayo! minna-san! :) dnes som boa v jednom superobchode !!! a prečo je tak super? kúpila som si pokekarty= nemám páru ako sa hrajú ale šak newa xD ukážka:

nyaaa = viete v našom meste nájst niečo anime je zázrak xD


Pokémoni nie sú pre deti

15. května 2011 v 13:32 ostatné anime blbosti ^3^

pochybuje niekto? xD


because i love you... kapitola štvrtá

15. května 2011 v 13:19

už je to tu ;)

ležal priamo na mne! omfg! čo teraz ?! cítila som ako sa úplne červenám ! :"Hej!Hiroto!" pomaly zo mna vstal a pomohol mi vstat. "Prepáč!" ,"To nič," povedala som mu .Ked sme boli v škole tak som priam citila ako na nás všedci kukajú to bol trapáás....Zrazu ma chytil za ruku a povedal:"nevšímaj si ich" a usmial sa na mňa.Ked sme boli v triede tak som mu ukázala leták na ples čo sa mal konat zajtra ,ešte ma nikto nepozval ale mňe to bolo jedno,lebo som bola jedna z organizateliek .

http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/97/y2/qs/al_kid0485.jpg

"Naomi...." začal Hiroto "nechceš íst so mnou na ples?" Normalne som skamenela,pochopte Hiroto bol jeden z najžiadanejších chalanov školy,aj keby som chcela,tak si viem predstavit čo by si zvyšok školy myslela.....trošku priblblo som sa tvárila že som to nepočula a začala:"eeee,slúbila som Yumi že jej ešte pomôžem z triedou " a utekala som dost o život.Hiroto už mal klúče od bytu tak som sa nestrachovala čo s ním bude.A-a-ale.....prečo práve ja?!! Potom som išla niečo nakúpit ked som konečne prišla domov bolo polpiatej .Ked som vošla tak sa na mňa vyhrnul Hiroto :"Naomi-chaaan" A objal ma:"Kde si bola taaaak dlho?" bol úplne ako decko ale hlavne že zabudol n tú otázku:"Išla som niečo nakúpit" usmial sa na mna "no tak čo di dáš?" on iba roztomilo:"nyuuu.....hocočo čo mi navariš ,Naomi-chan." Tak som išla uvarit polievku miso a sushi,ale niečo mi tu nesedelo ,ked bol Hiroto v škole tak bol úplne dokonalý ale ked bol u mňa doma tak sa choval úplne prirozdene ,čiže strašne decko.Ked sme spolu jedli Hiroto začal:"Tak? Pôjdeš so mnou na ples?" takže nezabudol čo som mu mala povedat? ale skôr než som niečo stihla tak Hiroto šibalsky povedal:"Teraz sa z toho nevyvlečieš!" čo? čo som mu mala povedat??? to be continued.......

tak čo poviete ;)


because i love you... kapitola tretia

13. května 2011 v 17:33

dost pozde ale je to tu ;)

Ked som ráno vstála Hiroto už nebol v posteli /kde asi je?/ pomyslela som si a išla som ho hladat.Ked som zaklopala na kúpelnu tak sa ozvalo:" prepáč ,bol som velmi spotený ,tak som si napustil vaňu","ok a už ti je lepšie?" zareagovala som ,"ano už mi je lepšie" povedal povzdvišene.Ja som išla vyprat Hirotove veci,upratat ......Práve som upiekla čokoladový koláč ked zrazu.....

"hmm ,môj oblúbený" ozval sa známy Hirotov hlas "Nestraš ma!" odvrkla som.Hiroto sa ušklebil :"AAAle nebud taká ,Naomi-chan" Ja som chvílu mlčala a začala:"No,už ti je vidím lepšie,takže môžme íst za tvojím domovníkom a spýtat sa či nemá náhradné klúče " Hiroto sebaisto:"nemá...." pozrela som sa naneho prekvapene"...volal som mu "potom sa ušklebil a povedal :"Takže u teba ostanem týždeň" ;) ja som sa na neho pozrela prekvapene:"heee??" Ale nakoniec som to predýchala a nastal další deň .Išli sme spolu do školy ,Hiroto ešte trochu kríval ale zvládne to -no je to chlap-ec xD ked sme boli pri škole už som cítila ako sa na nás každý pozerá, "všimol si si?" Hiroto len:"Ano" pozrela som sa na neho vičítavým výrazom ale on sa len ušklebil a išiel dalej Ked sme boli tesne pred školou vrhol sa na Hirota nejaký jeho spolužial a dost silno do neho buchol ,lenže Hiroto stále dost kríval tak sa zapotácal a on..................spadol priamo na mna!!!! a čo teraz? každý sa pozerá! čo terááz?! to be continued......

tak? páčilo? ;)prerobený blogaid xD

12. května 2011 v 19:02 moje kecy...

mám konečne dorobený dess a hááleluja = som spokojná :D

http://fc04.deviantart.net/fs4/i/2005/143/4/5/May_22__2005_by_silveryls.jpg

anime vládne svetu :D a snad dess páči ;) :Ddiplom pre Ima-chan

12. května 2011 v 13:00 Diplomy

jedna z mojích BBF má dnes narodkýýýý všetko naaaj xD


snad pááááči :3


because i love you... kapitola druhá

11. května 2011 v 17:01

pokraččkooo xD

Ked som dotelefonovala tak som sa išla pozriet za Hirotom.Ešte stále som síce nemohla uverit čo sa stalo ale snažím si zachovat si chladnú hlavu.Ked som vošla Hiroto tam nebol!? prehladala som celý byt a stále kričala:"Hiroto !Kde si?!?! Hiroto!" nakoniec som ho našla na balkone ,zobrala ho za ruku sotila na postel:"chceš byt ešte viac chorý?!" vyčitala som mu on sa na mna len sucho pozrel a povedal:"chcel som na vzduch" ja som si len vydýchla a začala:"ak y si sa chcel osprchovat tak kúpelna je hore vlavo" on len sucho prikývol ale po nejakej dobe sa spýtal:"už je desat hodin niesi unavená?" dost ma to prekvapilo:"noo trošku ale to nevadí" potom ma zobral za ruku a pritiahol ma k posteli ku sebe ,už sa mi slova zdali zbytočné...

Ako som tam ležala ucítila som velké štastie.....

To be continued,,...xD

nj viem malo ale som robila dess (ste si asi všimli) tak dúfam že páči :D


because i love you... kapitola prvá

10. května 2011 v 20:24

a máme tu novú poviedku :D užite si ju :)
Bola som úplne obycajné dievca menom Naomi obycajní rodicia,kamaráti a samozrejme ako takmer každé 14 rocné dievca som mala neopätovanú lásku ,volal sa Hiroto a chodil so mnou do triedy.Už pár krát to boli iba také "náhody" a "nehody" ale potom som k nemu zacala cítit nieco viac ....ale on už chcel inú = triedna královna ..-.-... takže som sa lennecinne prizerala ako sa coraz viac zbližujú ...až jedného dna...
Bola to streda a mali sme zväcša lahké hodiny.Išla som z kamarádkou do školy,ked sme tam boli tak už tam bol aj hiroto,len som ho pozdravila a išla som sa prezut.Ako každý chalan hned do bitky ....nuda xD no ,ked sme boli v triede tak sa obšmietal okolo Sayu (královná) ,nemôžem povedat že sme sa vôbec nebavili pár krát sa ma zastal prípadne si ostro povimiename názory xD no ale ako sa hovorí:"nik nieje dokonalý kým sa nezamilujete" Po škole dost lialo a kamoška išla skôr domov = ja som mala krúžok ,ako sa tak ponáhlam domov vidím nieco oooozaj neuveritelného= Hiroto celý premocený a dobitý stál ležal nedaleho od školy ,hned som k nemu pribehla vyzeralo to naozaj zle trochu som mu ošetrila ray a on sa prebral.


"čo sa ti preboha stalo?" spýtala som sa dost vystrašene ...on nato len bezstarostne:"no..pobil som sa z jedným chalanom co mal...19" ja som na neho zvrieskla:"cožé?? šibe ti??..." a dala som mu dost dlhé kázanie preco to robil nemal!"mám dôležitejšie starosti!" zvrieskol na mna "no a aké?" pozrel sa na mna dost divne akokeby ma dotoho nic nebolo ale potom si povzdychnul a povedal:"moji rodicia išli na týžden na pracovnú cestu ......no a ja .....som stratil klúce "ja som trochu prekvapene:"hehehe no to sa máš" pozrel sa na mna dost hnusným výrazom..ked som tak rozmýšlala tak aj moji zobrali sestru a išli s nou do zvolena navštívit starkú na týžden...zrazu som mu pomohla vstat a išli sme smerom ku mne domov on sa podivene na mna pozrel a povedal:"co to robíš?" ja som mu bezduchu odpovedala "asi nemám na výber ,moji sú na týžden tiež prec,dnes s tým už nic nespravíme lebo je pozde ale zajtra pôjdeme za tvojím domovníkom a spýtame sa ci nemá náhradný klúc"na jeho tvári sa rozžiaril úsmev "to ozaj?" prikývla som.Ked sme už boli u mna doma tak sa vyzul a vyzliekol ale potom zrazu odpadol ,moc som sa zlakla ked som mu siahla na celo ,tak celý horel ....Dala som ho na postel a chcela mu vyzvliect jeho veci ,no asi som sa celá cervenalá ale nakoniec som to spravila .Pak som mu dala na hlavu mokrý obklad .Na chvílu sa prebral a dala som mu zjest teplú polievku a caj potom hned zaspal .Potom som zavolala dobrej ucitelke a povedala som jej že som chorá a som jej akože odkázala že je chorý aj Hiroto,naštastie nám dala 2 dni volna,dúfam že sa dovtedy Hiroto uzdraví....
pokracko nabudúce xD
pôvodne to mala byt jednorázovka ale potom som nooo troška rozvíjala fantáziu a thááák xD no dúfam že pácilo xDdiplom pre ayame-chan

8. května 2011 v 17:45 Diplomy

nooo takže v prvom rade moja úúúžasná kamoška mala narodky ale vtedy mi práve nešiel net ani neviete ako mi je to lúto ale už k tomu diplomu ;)
dost som na ňom pracovala takže dúfam že sa mojej BFF dip páčil ;) :D


ty v anime pre yukiko yamada

8. května 2011 v 16:53

etooo...-

no snad páči :3diplom od Yukiko Yamada

8. května 2011 v 12:36 Diplomy

kawaii:

kawainy je arigatou
:)


diplom ua SB pre Yukiko Yamada

8. května 2011 v 11:04 Diplomy

a dalšie kawai sb:

snad páči :3

diplom pre mna od Bishoujo Team

8. května 2011 v 10:34 Diplomy

no konečne mi opravili net takže som spät xD no a tu je dip pre mna:

kawaii ariii :3


diplom pre Bishoujo Team

5. května 2011 v 16:34 Diplomy

new sb ;)

snad páči :3

pokus o inkonku č.2...? xD

5. května 2011 v 14:34 ostatné anime blbosti ^3^

nooo šak názov hovorí za šecko xD :som pripravená na tvrdé komenty xD