shuffle! info/postavy

18. června 2011 v 14:33
Nazev: Shuffle!
Pocet dilu: episod 24 (dokoncene)
Zanr: skolni, romantika, komedie
Tak tohle anime me teda fakt zaujalo (a me teda nezaujme hned tak něco :D) Sice jsem ze začátku moc nepochopila o čem to je, ale jak jsem se dostala k 5 dílu začalo mi to docházet. Asi prvních 12 epizod se nic moc nedeje, jen samá romantika a komedie... ale od 13 dílu se to konečně trošku rozjede holčiny se o Rina začnou tak prát (ne jako doslova, znáte přece holčičí taktiky 8-D..) Každá by pro neho udelala doslova cokoli... ale ted už k hlavní recenzi.
V tomhle anime jsou asi hlavní postavou všichni o kterých se tu zmíním. Rin-kun a Kaede se seznámili zvláštním způsobem. Kaede se ješte když byla malá stratila se svým rodičům. Utíkala (ani nevim kam:D) a po cestě zakopla, oběvil se u ní Rin-kun a pomohl jí se postavit na nohy. Chvíli si spolu hráli, ale potom se museli rozloučit. Asi o několik týdnů později umřeli Kaede rodiče. A Rinovi rodiče kamsi odjeli a když Kaede a Rinovi bylo kolem 16 let (nevim presne) začali bydlet spolu (ale ne proto že se maj rádi... Kaede ho sice miluje ale on ji bere jen jako kámošku). Kaede mu vaří každý den a ani jednou si neoddychne.
.
Jednoho dne se u nich ve škole oběví 2 nové studentky. Rin o ně nejeví ani náznakem nějaký zájem, ale jak je po týdnu pozná hned mění názor :D. U nich ve škole se rozvynou 3 fankluby :D (faklub Kaede, Shii a Nerine). Shia a Nerine přišli do světa lidí jen proto aby spatřili Rina, protože když byli malé potkali ho ve světě lidí. Obě se dohodli že do které se zamiluje nejdřív ta vyhraje a bude si ho moct vzít jako první :D a prej si pak vezme tu druhou a pak další a další (hustý co? :D). A tak to šlo pořád,dokola, se přehazovali kdo kdy s ním bude mít rande atd... Ale pak se tu oběvila další dívka její jméno je Primula (možná vám připomíná jednu holku z anime Spiral). Jen tak náhodou se potkali u automatu na plyšáky a Primule se tam jedna kočička moc zalíbila. Rin ji uviděl a chtěl (jasně že udělat machra 8-D) jí pomoci a tak se jí tu kočku nabýdl vytáhnout, ale mu se to nepodařilo. Tak se aspon nabýdl že ji doprovodí domů, ale ona nemela kam jít tak jí vzal k sobě domů. Primula byla na něm přilepená jako klíště a když to uviděla Kaede málem se zbláznila (kecám :D... jenom malinko). To byli zrovna na návštěvě taky Shia a Nerine a samozdřejmě taky tatíčkové.
Heh takže k získání Rina se taky pak připojila Primula, ale taky nečekaně Asa-sempai. (Dobrá kamarádka Kaede.)
*Este jsem zapoměla, když Kaede a Rin (ještě s Rinovým otcem, protože když jim bylo 8 přece nemohli bydlet sami ne..? :D to by se asi navzájem v tu domu zabili) spolu bydleli, Kaede byla chvíli v nemocnici, protože na pohřbu se zhroutila ze smrti svých rodičů. Rin ji šel jednou večer navštívit do nemocice a řekl jí, že za smr jejích rodičů může on Kaede ještě nebyla moc při smyslech, ale asik mu trochu rozuměla a hned ho chytila pod krkem. A o týden později co se z nemocnice vrátila schválně shodila ze schodů pár tužek (bo co to bylo) a řekla mu aby to zvedl. Ona mezitím na něho namířila ulamovacím nožíkem a pak ho na něj pustila... tak tak si toho všiml ale pozdě uhnul a zasáhlo ho to nad oko... (chudák..). Po těch rokách se to ale pak srovnalo...*
A jak to vše nakonec škončilo? Kdo nakonec s Rinem chodí? To se dozvíte v seriálu já vám to nebudu prozrazovat, protože potom už by se nebylo na co koukat :D
Takže určitě vám tohle anime doporučuju, hlavně těm osůbkám co maj rádi romantiku a hlavně komedii a také se tam najde i pár smutných částí...:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama