shugo chara info/postavy

19. června 2011 v 9:57
Amu Hinamori je celkem normální školačka, která ale svůj charakter schovává za "Úžasnou a divokou" osobností. Celá škola jí v podstatě obdivuje, ale Amu by chtěla být jiná. Na to je bohužel málo odvážná. Vše se ale změní, když se jednoho dne probudí a najde ve své posteli tři vajíčka. Červené, modré a zelené.

↑Překvapení?↑

Po počátečním šoku si všechny tři vajíčka vezme do školy, kde se jí líbí Hotori Tadase, jeden z Ochránců, kteří se starají o blaho školy. Potom, co se mu hned v ten samý den přizná, že se jí líbí, uteče na staveniště a zde se setkává se svou první Shugo Chara, Ran. Také zde ale potkává prvního nepřítele Tsukiyomi Ikuta, který má stejně jako ona Shugo Chara, který se jmenuje Yoru.
↑Ikuto nebo Tadase - toť otázka :) *Ikuto!!!* Ikuto vlevo, Tadase vpravo.↑

Následně také zjistí, že všichni Ochránci mají Shugo Chara, kteří jsou vlastně jejich možné budoucí já. Po směsi událostí je nakonec přijata k Ochráncům a zjišťuje, že mít tři Shugo Chara není až tak úplně normální.
Shugo Chara má zatím 3 série, ale jistě bude i 4. 1. série má název Shugo Chara! a má 51 dílů, 2. série Shugo Chara! Doki!, má 51 dílů a 3. série je Shugo Chara! Party! a má mít 13. dílů (na tento den je jich zatím 12)
1. série je kompletně přeložená na tady, ale musíte se registrovat. Překlad je slovenský.
2. a 3. série přeložené nejsou, ale můžete se na ně podívat například tady v angličtině.
↑Ran, Miki a Su *od spoda*↑

A o co v tomto anime vůbec jde? Vše se točí okolo Embrya, vajíčka které každému splní jeho přání. Embryo je ale velmi žádané, a proto musí stát Amu a její přátelé proti hrozbě ze společnosti Easter pro kterou "pracuje" i Ikuto.

↑Ikuto↑

Vážné chvíle v tomto jsou odlehčeny nějakými těmi zábavnějšími scénkami. Je to tím trochu podobné Narutovi, akorát že tady se víc hraje i na ty city. Tohle anime bych určitě doporučila a manga také stojí za přečtení, i když je tam vše skoro podobné až na pád detailů. Např. V prvním díle Amu na staveništi zahučí do jámy - Anime: Amu z díry normálně "vyletí" díky Ran a až pak se setkává s Ikutem. V manze: V jámě leží Ikuto a Amu na něj sletí. Následně je málem zasype hlína, ale Amu odtud zase "vyletí".

↑Tadase↑
↑Yoru↑
↑Transformace charakteru s Ran↑
↑S miki↑
↑A se Su↑
Hlavní hrdinkou je školačka Hinamori kterou celá škola považuje za hvězdu a většina školy ji patřičně obdivuje ale Hinamori je přesný opak toho jak se může nejdřív zdát.Je spíš stydlivá a snaží se najít sama sebe.Navíc má poměrně trhlé rodiče kteří v jednom kuse skáčou okolo nejmladší členky rodiny Ami která touží být zpěvačkou a rodiče ji v tom plně podporují a zároven se předbíhají kdo má u dcery větší autoritu.
Hinamori se nejraději zavírá u sebe v pokoji a prostě přemýšlí ale jednoho rána se vše změní.Když se totiž probudí najde u sebe v posteli 3 vajíčka po počátečním šoku a domněnky že je snad splodila ( takhle situace je dost komická protože tam hinamori slušně raplí :D)se rozhodne patřičně se o vajíčka starat a prostě čekat co se stane.Vezme si je sebou do školní brašny a jako nic jde do školy.Jenže co ještě neví je že každé toto vjce obsahuje strážnou postavu která má člověka kteremu patří ochranovat a dávat mu sílu kterou pak může bojovat. Což ted zjistzí hned po rvním dni ve škole kdy se z prvího vejce vyklube malá růžová postavička a po dalších dnech další dvě.
Díky temto třem malím kulíškům kteří jí život spíše plní situacemi které neví jak řešit se dostane do spolku dětí které tyto andílky vlastní všem členů je jasné že Amu-chan bude zvláštní protože mít tři strážce bylo nadmíru neobvykle protože všichni měli zpravidla jednoho který vyadřovat jejich charakter.Amu se k tomu navíc zakouká do předsedy teto malé rady a tím si přivodí ne zrovna málo trapných situacích ke kterým ji občas dopomůžou její malý ochránci.Ale najdou se i nepřátelé kterým Amu překáží a s naží se dostat její ochránce do svých rukou.l....
http://games.nakayosi-net.com/image/manga/syugo_anime2.jpg

zroj:http://xdajegonx.blog.cz/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama