Rosario to Vampire & Rosario to vampire capu2 info/postavy

15. července 2011 v 19:35

rosario to vampire:

Anime Rosario to Vampire mě pohltilo svojí jednoduchostí. Hezky jsem se u něj odreagovala, prostě "odpočinkové anime", že, O-K?

Příběh se točí kolem Tsukuneho, člověka, který není zrovna z nejchytřejších, má smůlu a jeho finanční situace není žádná sláva. Díky kombinaci těchto tří super okolností se Aono Tsukune nedostal na žádnou soukromou střední školu.

Když potom má možnost nastoupit na školu Yogai Academi, neváhá. Brzy po nastoupení na školu však zjistí, že se nedopatřením (nebo si to alespoň máme myslet) dostal na školu pro démony, kde není pro lidi místo. Zděsí se a chce ze školy odejít.

http://animeholicph.files.wordpress.com/2008/10/rosario-vampire-bite.jpg

Setká se však s půvabnou upírkou Mokou Akashiyou, která ho od té chvíle vysává snad v každém díle (XD). Ta se také jako první dozví, že je Tsukune člověk. Začne ho chránit a zamiluje se do něj. Není však sama, tři další dívky - Čarodějka, stopařka a Succubuska, se do Tsukuneho také zamilují a snaží se ho získat a nebojí se zajít daleko. (Např. hláška: No, já jsem připravená s ním dělat děti.)

Tsukune na škole zůstane. Zakrývá, že je člověk a strhává Moce růženec, který v ní probudí pravou podobu.

V tomto anime se nosí pouze krátké minisukně, až na (Chlapy samozřejmě XD) Ruby, která je poněkud staromódní (a taky se jí líbí Tsukune....). Také se setkáváme s úchylným vedoucím novinového kroužku, do kterého chodí Tsukune a spol., a který, ač je opravdu úchylný, umí vyfotit i důležité věci.

Anime je, jak jsem již zmínila, odpočinkové, objevuje se zde mnoho vtipných hlášek(Např. Po levé straně můžete vidět hrad Název hradu a po pravé straně můžete vidět.... Mojí pravou ruku!), vtipných situací a i vtipných postav a charakterů.

http://farm3.static.flickr.com/2034/2387777652_dd2b2e052d.jpg

Jméno: Tsukune Aono (青野 月音)

Věk: 16-17
Rasa: Člověk

O Tsukunem: Tsukune je průměrný student, který je omylem zapsán na akademii Youkai. Když přijede poprvé do školy, všimne si, že něco není v pořádku. Brzy se seznámí s krásnou mladou studentkou, Mokou, kterámu odhalí jedno šokující tajemství - je upírka! Moka si oblíbí Tsukuneho krev, která ji velmi sladce voní. Tsukune je připraven opustit akademii. Pak se ovšem do Moky zamiluje. I když nemá žádné schopnosti, snaží se chránit své přátelé. Ovšem nikomu nesmí říct, že je člověk, jinak by byl vyhozen ze školy.

Jméno: Moka Akashiya(赤夜 萌香)

Věk: 16-17
Rasa: Upírka

O Moce: Moka je studentka akademie Youkai. Její pravá podoba je upírka. Pokud je sundán růženec z její hrudi, Moka se změní do své pravé podoby, super-upírky, která se od téhle 'vnější' Moky dost liší. Zatímco tahle Moka je velmi laskavá a milá, druhá Moka je chladná a krvelačná a nemá s nikým slitování. Moka je jednou z nejoblíbenějších studentek na škole, takže je velmi oblíbená u chlapců.

Jméno: Kurumu Kurono (黒乃胡夢)

Věk: 16-17
Rasa: Succubus

O Kurumu: Kurumu zpočátku velmi žárlí na Moku a na to, jak je oblíbená, ovšem brzy se stanou kamarádkami. Snaží se svést Tsukuneho, který má ovšem oči jen pro Moku. Je ochotna pro něj riskovat vlastní život. I ona je velmi populární zejména u chlapců. Už jen proto, že má velmi velká prsa.

Jméno: Yukari Sendo (仙童 紫)

Věk: 11-12
Rasa: Čarodějka

O Yukari: Yukari je velmi chytrá mladičká studentka, jejíž pravá podoba je čarodějka, což naznačuje i její oblečení. Je nejchytřejší studentkou na akademii Youkai a proto chodí do vyššího ročníku, než by měla. I přesto ale byla velmi osamělá a stala se terčem vtípků. Moka ji ale pomohla a za to jí byla Yukari velmi vděčná. Po té, co ji Tsukune zachrání před netvorem, se do něj také zamiluje a skamarádí se s ostatními dívkami.

Jméno: Mizore Shirayuki (白雪 みぞれ)

Věk: 16
Rasa: Sněžná žena

O Mizore: Její praví podoba je 'Yuki Onna' - sněžná žena. Dokáže ovládat led a dokáže z něho udělat více svých vlastních klonů. Po dlouhé nepřítomnosti se vrátila do školy a projevila zájem o Tsukuneho. Mizore je stydlivá, ne moc výřečná a docela samotářská. Ovšem i přesto si dokáže najít přátelé.

Jméno: Ruby Toujou (橙条 瑠妃)

Věk: 18-20

Rasa: Čarodějka

O Ruby: Ruby je čarodějka z lidské říše, která chtěla zničit lidský svět. Po tom, co poznala Yukari, Tsukuneho a jeho přátelé si uvědomila, že to co dělá není správné. Po té žila na Youkai akademii kde vypomáhala ředitelovi školy.


Jméno: Kokoa Shuzen (朱染 心愛)

Věk: 16

Rasa: Upírka

O Kokoe: Kokoa je mladší, nevlastní sestra Moky. Stejně jako ona má schopnosti upírky, ovšem ty její nejsou spoutané. Když přichází prvním rokem na Youkai akademii, má jeden cíl - zabít Moku! Předtím, než Moka odešla studovat, spolu obě dvě soupeřily. Kokoa nikdy nedokázala porazit Moku a tak přišla na akademii, aby ji dokázala že tentokrát ji porazí.

Rosario to vampire capu2:

Po prázdninách se Tsukune těší jak konečně uvidí zase Moku, ale také Kurumu (succubus), Yukari (čarodějka), Mizore (sněžná žena) a také na Rubi (čarodějka). Ale náhle do školy příjde dívka, která má zuřivý dojem. Všichni zjistili,že je to Kokoa , mladší sestra Moky a také upírka,ale Kokoa Moku s růžovými vlasy,velkým zářivým úsměvem nesnáší , Kokoa má ráda jen pravou Moku tu Moku , která je upír. Celý příběh je o Moce a Kokoe , ale nakonec bude muset porazit Moky tátu ,aby Moka mohla být volná.
77576b1ea2_74109452_o2.jpg
môj názor na tieto anime:takže moja oblúbená postava je samozrejme Mizore-chaaaaaan ^3^ naozaj ju zbožnujem bola najlepšia z celého anime xD a zvyšok som si nejak extra nevšímala ale niečo by sa našlo: čo sa mi páčilo:Mizoréééé xD aaaaaa hmmm.....ok nič viac ma nenapadá xD tak čo sa mi nepáčilo:no v prvom rade totok:"moka-san ,tsukune,moka-san,tsukune,moka-san,tsukune,......atd" niekedy som si myslela že to ani neskončí! xD No ale potom prišlo kapuchiiii xD dalej sa mi nelúbilo to komentovanie:"když je sundán rúženec z její hrudi promnení se....." už mi to riadne liezlo na nervy! tak dalej tie súboje! väčšina netrvala ani minútu! a ten baka netopier to ešte komentlval! xD xD to by bolo....takže totok anime odporúčam iba kôli mizore-cháááán (=^3^=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama