Srpen 2011


Sekaiichi Hatsukoi op/ed

31. srpna 2011 v 21:04

waaa ja z toho endingu nemôžem kawaii :3


Sekaiichi Hatsukoi info/postavy

31. srpna 2011 v 20:58
Alternatívne názvy : 世界一初恋
Žáner : Shonen-ai, komédia, romantika
Počet epizód : 12
Rok odvysielania : 2011
Štúdio : Studio DEEN
Moje hodnotenie: 5/5....pre mňa proste dokonalé anime ! :3
Milovníčky ( alebo aj milovníci ?! ) yaoi a shonen-ai určite poznajú známu mangu s názvom Junjou Romantica, ktorá bola spracovaná do 2 skvelých anime sérií.
A od tejto autorky sme sa dočkali aj ďalšieho anime s názvom Sekai Ichi Hatsukoi alebo po angl. The best First Love in the World.
Ako aj v Junjou Romantica, aj tu sa stretneme s 3 rôznymi pármi, pričom tentokrát sú postavy zasadené do prostredia shoujo máng.

Onodera a Takano


První příběh a zároveň nejdelší v Sekaiichi hatsukoi.
Ritsu Onodera odejde ze své práce v nakladatelství svého otce, díky svým závistivým kolegům, kteří na něj mají pořád nějaké narážky. Knihy však miluje a tak se rozhodne jít do jiného nakladatelství a to do Marukawy (tam vydávají knihy Usagiho... setkáme se s tím xD jop a nejsem si jistá, jestli je to právě "Marukawa" ^^)
Jenže místo do literatury ho pošlou do oddělení shoujo mangy. Spočátku z toho není dvakrát nadšený a nejen díky tomu, že zpočátku panuje trochu "mrtvolná" nálada, ale taky díky svému novému nadřízenému Takanu Masamune, který je věčně zakaboněný a snad nikdy se nesměje.
Po pár dní učení, tvrdé práce a vzájemného poznávání, zjistí Ristu něco, co si už nikdy nepřál připomenout. Takano Masamune byl jeho první láska na vysoké škole.
Takano mu to sám připomene a dává mu to silně najevo, ale Ritsu už odmítá zamilovat se do stéjného člověka znovu...

Chiaki a Yoshiyuki

Druhý příběh, středně dlouhý.
Hoshino Chiaki je (teď přesně nevím jestli spisovatel nebo mangaka... ale spíš mangaka xD) a je v tom úspěšný.
Ve všem mu pomáhá jeho editor Hatori Yoshiyuki (jsou spolu kamarádi už od dětství.)
V tomhle příběhu panuje jasná zápletka - Milostný trojúhelník.
Hned v první díle se Chiaki do Yoshiyukiho zamiluje a jeho city budou vráceny i z druhé strany. Jenže je tu ještě jeden kamarád - Yuu (který je taky mangaka) a ten je do Chiakiho taky zamilovaný. Takže mezi Yuu a Yoshiyukim začne boj o Chiakiho...Kisa a Yukina

Tření a nejkratší příběh.
Kisa Shouta je editor shoujo mangy (pracuje s Ritsu). Jeho mangy se prodávají velmi dobře, zvlášť v jednom obchůdku, do kterého Kisa hodně často chodí.
Nechodí tam ale kvůli knížkám, ale kvůli jednomu prodavači Yukina Kou.
Je jím úplně okouzlený a trápí se nad tím, protože je to poprvé, co se tak vážně zamiloval. Tak se snaží být Yukinovi pořád nablízku.
Po té, co Yukina zjistí, že právě Kisa je editorem mangy, kterou tak rád prodává, pozve ho na večeři. Co se asi tak bude dít dál... (xD bych už moc spoilerovala xD)

môj názor:hai hai dalšie yaoi mám na triku xD xD xD hheh no toto anime bolo fakt moc super až na jednu vec ktorá mi vadila aj v junjou romantica=bože keby sa zamerali na jeden pár!! nehovorím že ostatné sú zlé...ale ked mna zaujal hlavný pár a čakala som nejaké fakt chutné scénky miesto toho mi tam nahodili dalšie dve pári ktoré sú známi hlavných -.-"" a tiež ako to že Ritsu bol editorom yukiho z junjou romantica=bolo to tak dopletené že som ledva chápala xD no newa odporúčam :) ps.hai zas som sa lepila na uke xD
Junjou Romantica1/2 openingy

31. srpna 2011 v 13:27

1:


2:


no obidva sú kawaii ale mne sa strašne páči jak na konci prvého misaki natiahne ruku na slko a potom usugi....šak wete -^.^-


Junjou Romantica1/2 info/postavy

31. srpna 2011 v 13:22
Varování:To to anime je Yaoi n_n
Anime Junjou Romantica se zkládá ze tří párů.Každý z párů se jinak jmenuje:Junjou Romantica,Junjou Egoist a Junjou Terrorist.Hlavním párem je Junjou Romantica.
Junjou Romantica
Takahashi Misaki Je osmnáctiletý kluk,který by se chtěl dostat na jednu vysokou školu.Bohužel mu učení vůbec nejde a tak potřebuje soukromého učitele.Má pouze staršího bratra,neboť mu zemřeli rodiče.A právě on mu obstará učitele.Jmenuje se Usami Akihiko(Přezdívaný Misakim Usagi-san-Zajíc :D).Je známý svými porno-gayskými knížkami,které píše.Mezi jeho knžky patří,ale i úplně obyčejné knihy.Miluje hračky a nejvíce plyšové medvědy :D A navíc je gay.Miluje Misakiho bratra už poměrně dlouho,ale ví že on není na kluky a proto mu nechce ničit život.Jednou přijde Misakiho bratr na návštěvu a oznámí pro něj šťastnou,pro Akihika zdrcující zprávu.Zasnoubil se a brzy se bude vdávat.Akihiko na sobě nedá nic znát a bude ho podporovat.Misaki se však nedá,vynadá bratrovi za jeho chování(i když bratr neví jaké) a odvede Akihika pryč.Omluví se Akihikovi za bratrovo chování a Akihiko pozná,že Misaki je jeho zpřízněná duše a zamiluje se do něho.
Junjou Egoist
Kamijou Hiroki(Hiro-san) je jednoduše egoista.Je to profesor literatury na univerzitě,kam chodí Misaki.Jeho dobrý kamarád je Usami Akihiko(Taková náhoda XD),ale Hiroki by od něj chtěl víc než to.Hiroki je neuvěřitelně zatrpklý a přísný učitel.Jednou se seznámí s Kusawou Nowakim.Nowaki je student lékařství a je neuvěřitelně velký(je o hodně větší než Hiroki).Nowaki se zamiluje právě do Hirokiho a i když to Hiroki nechce přiznat,tak i on se zamiloval do Nowakiho.Nowaki stále a do kolečka opakuje: ,,Miluji tě,Hiro-san." Hirokiho to neuvěřitelně štve.Malá zajímavost na tomto kousku anime je to,že tu je Hiroki jako Uke(uke je ten,kterýho bolí zadek a neustále kňučí XD)a Nowaki je Seme(ten,který si to užívá :D)i když je Hiro-san starší.
Junjou Terrorist
Youa Miyagi je profesor literatury na Univerzitě(úplně náhodou na té univerzitě na,kterou chodí Misaki a s Hirokim se dokonce dělí o kabinet :D).S Hirokim stále "laškují"(Miyagi:,,Dobré ráno můj sladký medíku" XD).Je to závislák na cigarety.Před několika lety se rozvedl se svojí manželkou.A právě manželčin bratr mu začne dělat problémy.Jeho nezletilý švagr se do něj zamiluje a Miyagi ho nazve jednoduše - Terorista(Jako,že se mu nacpal do života XD).Chlapcovo opravdové jméno je Takatsuki Shinobua(Shin).Shin je do Miyagiho zamilovaný opravdu hodně a znaží se udělat vše,aby ho dostal(např.Chce nastoupit na stejnou Univerzitu na,které pracuje Miyagi a chce tam jít se zaměžením literatura-neboli Miyagiho předmět).Mluví o tom,že je to osud být do sebe zamilovaní.Shin jinak moc rád zelí XD
Junjou romantica je úžasné anime.Je tu hodně ubulených,naštvaných a "erotických" scének,ale myslím,že tu je snad nejvíc humoru.Sama sem se smála až mi tekly slzy.Hudba není nijak strhující,ale je dobře "vhozená" do správných okamžiků.Anime doporučuji :)
Naši milovaní Uke :D Bez nich by to prostě nešlo xD
A tady už jsou naši Seme :)
kawaiiiiiiiiii anime odporúčam (bacha je to "yaoi" xD)

Junjou Romantica1/2 online cz

31. srpna 2011 v 13:17

haaaai-desúúúú ,hlási sa dalšie shounen xD no kwáááásne je mooc a už pri prvom diele som horela xD no online je prvá séria komplet a druhá len 3/12 -.-"" no to je to najčo som našla je to TU ale je zas nutná registrácia gomeee

-^^-
Loveless op

30. srpna 2011 v 17:58

kawaiii -desuuu x3


Loveless info/postavy

30. srpna 2011 v 17:56
LOVELESS
Názov: Loveless
Alternatívny názov: Loveless (Japonský)
Нелюбимый (Ruský); The loved ones
Počet epizód: 12
Dátum vydania: 27.03.2008
Kategória: Seriál
Žáner: Dobrodružný, Fantázia, Záhadný, Romantický, Nadprirodzený
Themes: Shounen-ai, Yaoi
Štúdio: J.C. Staff
Autor: ?
Réžia: Yuu Kou
Hudba: Masanori Sasaji
Scenár: ?
Autor: ANIME-san
Aoyagi Ritsuka je 12-ročný chlapec je ponechaný jeho šialenej matke ako jeho jediná rodina, keď jeho brata, Seimei, náhle zabili (pred 2 rokmi) a ich otec odišiel s domu. Od vtedy je Ritsuka taký uzavretý. Po presťahovaní do novej školy, sa stretne s Agatsuma Soubi, ktorí tvrdí, že poznal jeho brata veľmi dobre. Ritsuka nakoniec zistí, že Soubi a Seimei sa používali ako bojujuce dvojice. Soubi bol "Fighter (Bojovník)" a Seimei bol "Sacrifice (Obetovateľ)". Teraz, keď Seimei je preč, Ritsuka sa stal Soubi-ho ako druhá pomocná ruka, ktorý sa stane jeho "Fighter". Po zistení, že Seimei bol zabitý organizáciou známa ako "Nanatsu no Tsuki (Seven Moons)", Ritsuka sa rozhodne vyšetriť smrť svojho brata a občas niečomu pomôže Soubi, pozdĺž cesty.

Vysvetlivky
The cat's ears (Mačacie uši) - Ritsuka žije vo svete, kde keď je nejaká osoba sexuálne skúsená tak mu odpadnú ušká. A je dosť vtipné, keď niekto dospelý ešte stále ušká má. Príkladom je napr. Ritsuková učiteľka Shinonome Hitomi-sensei, z ktorej si robia všetci srandu minimálne polovica študentov. Avšak tieto ušká sa dajú aj nejakým špeciálnym spôsobom aj pripevniť späť, keby z náhody to niekto prehnal a nechcel, aby sa to dozvedelo okolie a hlavné teda rodičia.

môj názor: moooeeee xD xD tak strašne roztomilé postavyyy!! :D a že ja sa vždy lepím na uke xD takže môj oblúbenec je Ritsuka , jaké nečakané x3 no inak odporúčam len ja som to zkukla z ruskym dab (tí čo to poznajú vedia aké je to strašné :/ ) no ale furt lepšie ako z AJ tit xD ,ooch v poslednej dobe samé shounen ai......aaaale čo xD nik ma neodhowára takže si ma vypestujte xD xD

hheh xD ako ma zabavit na 20 min xD

30. srpna 2011 v 16:26 ostatné anime blbosti ^3^

Choď na Google
Do vyhladávača napíš " google gravity "
Otvor si prvý odkaz čo sa ti ukáže... :DDD

peckáááá xD


Lucy Heartfilia


I love my little sister Info/postavy

30. srpna 2011 v 9:24

I love my little sister-recenze
Název japonsky: Boku wa Imouto ni Koi wo suru
Název anglicky: I love my little sister
Název česky: Miluji svou mladší sestru
Režisér: ??
Studio: ??
Rok vydání: 2005
Žánr: Incest,romantika,školní
Počet episod: 1 film :)
Dnes večer...se dopouštíme tabu...
Dvojčata…odmalička jsou spolu,bydlí v jednom pokoji,mají se rádi,ale jedna polovička tu druhou bere víc než jako sestru..
Příběh pojednává o tom ,že se Yori zamiluje do své mladší sestry Iku. Protože nedokáže být v její blízkosti aniž by se jí jen dotkl začne se Iku vyhýbat.Ona z toho bude moc smutná.Když jednoho dne Yori pozná ,že už to tak dál nejde požádá ve škole o přeložení..
Když jednoho dne dojde Iku domů a začne Yorimu říkat jak moc by si přála mít přítele,to už Yori neunese a pohádají se spolu.Iku usne,ale začne mít ve spánku divný pocit.Když otevře oči uvidí jak jí její bratr líbá.Okamžitě se od něho odtrhne a zeptá se co dělá.V tom okamžiku jí Yori vyzná lásku,ale Iku ho odmítne že to nejde…jsou přece sourozenci,ale když uvidí bratrův smutný výraz políbí ho…V tom je ale vyruší klapnutí dveří,jejich rodiče se vrátili z práce.
Časem si Iku uvědomila,že vlastně k bratrovi cítí víc než sourozeneckou lásku. Začnou spolu chodit,Yori bude nadšený,ale po čase zjistil že to asi nebude fungovat.
Yori teda odchází na jinou školu..do jiného města…Iku z toho bude moc smutná,ale Yori jí dá na rozloučenou pejska,kterého pojmenuje stejně jako svou milovanou osobu-Yori.
Mě osobně se toto anime strašně moc líbí…Opravdu jedno z nejlepších..Je strašně smutné..musela jsem u toho i plakat…(a to mě jen tak něco nerozbrečí) Fakt koho příběh zaujal….podivte se! Vřele doporučuju!

môj názor:mooooc dojemné!! strašne sa mi páčilo len škoda že koniec bol "taký" :( ,no a čo že je to brat a sestra?! :P myslím že je to jedno ^^ odporúčam ,príjemné sledovanie...:D


I love my little sister online cz

30. srpna 2011 v 9:17
I love my Little Sister (Anime Film) What do you think? Crude or Ok? WATCH

Je to film,ketrý se skládá z 5 desetiminutových částí.Gravitation online CZ

29. srpna 2011 v 20:38

no bolo to všade porozhadzované ale TU máte online SK aj z obidvoma OVA ale je nutná registrácia takže kebyže sa wá nechce tak je to TU aj TUpríjemné sledovanie.....


Gravitation info/postavy

29. srpna 2011 v 20:32


Shuichi a Hiro společně sní o hvězdné kariéře v hudebním showbyznissu - za pomoci manažera Sakana, který se snaží jak může, ale většina jeho pokusů končí trochu neslavně - z části rovněž Shuichiho vinou. A tak má Sakano-san už za sebou pár pokusů o sebevraždu (skákání z okna se nepovedlo, protože okno bylo metr a půl nad zemí ), dost nervových kolapsů a výčitky.Shuichi touží být zpěvákem kvůli svému velkému idolu a velice populárnímu zpěvákovy již rozpadlé kapely Nitlle Grasper - Ryuichimu Sakumovy,
kterému se chce Shuichi v každém ohledu podobat. Zatím však moc šancí neměl - pak však přijde zlom - dělat předskokana na konzertě populární skupiny ASK. To by byla naprostá šance prorazit. Shuichi proto píše cestou parkem text k nové písničce Bad Luck (nebo spíše snaží se něco vymyslet), když mu vítr vyrve papír z ruky. Shuichi se za papírem rozběhne, ale ten už mezitím někdo chytil - mladý a dobře vypadající cizinec s (na Japonsko naprosto netypickými) blonďatými vlasy a světlýma ostrýma očima.Cizinec si text Shuichiho písně přečte a prohlásí, že Shuichi má nulový talent a ten text je brak, načež odejde.
Shuichi je z toho vedle a další den nemůže myslet na nikoho jiného, než na záhadného cizince, který ho urazil. Hirovy řekne, že by ho chtěl najít kvůli omluvě za ta ostrá slova o jeho talentu, ale sám sobě si přizná, že na něj nemůže zapomenout, protože vypadal tak cool. Když jde toho dne domů, tak toho cizince matně zahlédne v luxusním voze. Vyřeší to po svém - skočí mu před auto...
Jak později vychází najevo, cizinec se jmenuje Yuki Eiri a je známým a toho času nejpopulárnějším spisovatelem románů pro ženy. Shuichi, který právě zjistil, že se do něj zamiloval, ale brzy pochopí, že ten Yuki Eiri, který je prezentován na veřejnosti je jen maska. Za chladným pohledem, jednáním s odstupem profesionála a sebevědomým přehledem se skrývá člověk s bolestnou minulostí a zraněné srdce. A právě Yukiho temná minulost je nejvážnější částí Gravitation.
Jméno: Shuichi Shindou (新堂愁一)
Věk: 19
Postavení: frontman kapely Bad Luck

O Shuichim: Shuichi má sen být jednou takový, jako jeho hudební idol Ryuichi Sakuma a tak založí kapelu Bad Luck, která se později stane velmi úspěšnou. Jednoho dne ale jeho text odletí pryč přímo do rukou slavného spisovatele, Yuki Eiriho, který mu jeho píseň velmi zkritizuje. Shuichi je naštvaný, ale musí Yukiho znovu vidět. Shuichi se do něj zamiluje a později se oba dva dají dohromady, i přes to, jak chladně se k němu Yuki chová. Shuichi má velmi energetickou osobnost a je hyperaktivní, ovšem jde za tím, čeho chce doopravdy dosáhnout.
Jméno: Eiri Yuki (由貴 瑛里)
Věk: 22
Postavení: slavný spisovatel

O Eirim: Eiri Yuki, pravým jménem Eiri Uesugi, je velmi slavný a úspěšný spisovatel dívčích románů a také je velmi úspěšný u žen. Setkal se s Shuichim v parku kde neuvěřitelně zkritizoval jeho dílo a řekl mu, že má nulový talent. I když se potom zdá, že s Shichim začal mít vztah, chová se k němu chladně a stále mu nadává. Je velmi sarkastický a odměřený. Nejen k svým přátelům, ale i rodině.
Jméno: Hiroshi Nakano (中野浩司)
Věk: 19
Postavení: kytarista kapely Bad Luck

O Hiroshim: Hiro je velmi dobrý kytarista a nejlepší přítel Shuichiho. Ovšem ve srovnání s ním bere věci vážně, není dětinský a je zodpovědný a chytrý. Je velmi přátelský a starostlivý. Chce pro svého nejlepšího přítele to nejlepší a dohlíží na to, aby byl Shuichi šťastný.
Jméno: Suguru Fujisaki
Věk: 16
Postavení: keyboardista kapely Bad Luck

O Suguru: Suguru byl přijat do kapely Bad Luck a hraje na klávesy, stejně jako jeho bratranec Tohma Seguchi. Suguru je velmi podobný svému bratranci, jak vzhledově, tak i charakterově. Chce ale dokázat, že není jako jeho bratranec a chce ho překonat. Je mu teprve 16 let ale je velmi talentovaný.
Jméno: Tohma Seguchi (瀬口 冬馬 (セグチ トウマ )
Věk: 32
Postavení: ředitel nahrávací společnosti NG, bývalý člen kapely Nittle Grasper

O Tohmovi: Tohma je švagr Yuki Eiriho, jelikož si vzal jeho sestru, Miku. Dříve hrál na klávesy v kapele Nittle Grasper a byl velmi úspěšný, ovšem teď je ředitel nahrávací společnosti NG. Je velmi bohatý a většinou rozhoduje profesionálně, než emocionálně.
Jméno: Mika Seguchi (瀬口 みか)
Věk: 29
Postavení: sestra Eiriho, manželka Tohmy.

O Mice: Mika je starší sestra Yuki Eiriho a manželka ředitele Tohmy. Je to velká intrikánka a neváhá použít Seguchiho jako zbraň proti Yukimu. Občas ale působí i docela mile a dokáže ukázat svou lidskou tvář.
Jméno: Tatsuho Uesugi (うえすぎ たつは)
Věk: 16
Postavení: bratr Eiriho

O Tatsuhovi: mladší bratr Yuki Eiriho. Tatsuha je také zblázněný do zpěváka Ryuichiho, stejně jako Shuichi a společně si někdy pouští videa kapely. Má slabost pro Shuichiho, jelikož mu strašně jeho oblíbeného zpěváka připomíná. Občas provádí šílené věci a je mírně perverzní, ale umí se zachovat vážně a pomáhá přátelům.
Jméno: Taki Aizawa (中野浩司)
Věk: 22
Postavení: zpěvák kapely ASK

O Takim: Neuvěřitelně namyšlený a sobecký zpěvák skupiny ASK. Myslí si, že jeho sláva potrvá navěky a nesnese příliš velkou konkurenci, kterou vidí v Bad Luck. Chce je zničit a je odhodlaný proto udělat cokoliv.
Jméno: Ryuichi Sakuma (鵜飼典子)
Věk: 31
Postavení: frontman kapely Nittle Grasper

O Ryuichim: Frontman legendární Nittle Grasper a velký idol nejen u žen. Právě ten, koho Shuichi tak zbožňuje. Před třemi lety kapelu opustil a odletěl do Ameriky, nyní se ale vrátil aby kapelu opět obnovil. Ryuchi má poněkud schyzofrení osobnost, jelikož na pódiu je děsně sexy, cool a naprosto k sežrání. když ale nezpívá, má časté dětinské záchvaty kdy ze sebe dělá naprostého šaška a působí opravdu jako jiný člověk.
Jméno: Noriko Ukai (鵜飼典子)
Věk: 28
Postavení: keyboardistka kapely Nittle Grasper

O Noriko: Roztomilá Noriko je druhá keyboardistka kapely Nittle Grasper, ale k Bad Luck se chová velmi přátelsky a vůbec je nebere jako konkurenty. Je velmi hlasitá a hyperaktivní a občas i drzá, někdy se chová i docela namyšleně, jelikož o sobě moc dobře ví, že je hezká. Stále se drží u Ryuichiho. Vlastně na něj tak trochu dohlíží, jelikož má časté dětinské záchvaty.
Jméno: Ayaka Usami (宇佐美 綾加)
Věk: 17
Postavení: Eiriho snoubenka

O Ayace: Ayaka je mladá bohatá slečna z Kjota a Eiriho snoubenka. Chce se za něj vdát i když ví, že Eiri ji vůbec nemiluje a jejich manželství by nemělo cenu. Ovšem později se Eiriho vzdá, jelikož ji na něm záleží a chce, aby byl šťastný.
Jméno: K (Cloud K. Winchester) (中野浩司)
Věk: 36
Postavení: manažér

O K: Původně byl manažerem Ryuichiho, nyní ale zastupuje Shuichiho a jeho kapelu Bad Luck. Působí docela mile, ale je to takový násilnický fanatik který u sebe vždy má střelnou zbraň kterou druhým hrozí. Do dveří většinou vrazí s jeho častou hláškou "Big news!". Některé věty říká jen anglicky, jelikož je to američan. Mr. K jde hlavně po komerčním úspěchu kapely a neváhá způsobit sebetrapnější skandál.

môj názor:no toto je moje prvé shounen takže sa moc roztahovat nemôžem ale no....ked som poprvé zistila význam slov yaoi,yuri,hentai som si pomyslela "fúúúj to je zvrátené ,to nikdy nekuknem" xD xD som bola krawa čo? :D a toto anime je úúžasné!! no a čo ked ho miluješ nieje čo riešit! (hai,to mám z reklamy xD) no proste ma to úplne dojalo!!! rewala som u 2 anime(Ako naozaj rewala :( ) prvé bolo clannad a teraz gravitation ,naozaj boli tam všelijaké scény,smiešne,srdcervúce priam blbé ale všetko bolo dokonalé!! moc odporučujem!! :) ^^


Gravitation op

29. srpna 2011 v 20:16

no ,tento op mohol byt lepší ale ja som ho furt pretáčala bo som chcela anime ;D inak ujde :)


Diplom pre Alexandora-san

29. srpna 2011 v 11:59

Dúfam že sa páči ^^ ;DFruits Basket online CZ

28. srpna 2011 v 23:13

no hladala som moc dlho a našla som TU no ALE POZOR! : ak nieste registrovaný ukáže vám len epizody bez odkazu!! verte aj ja som sa tam moc rýchlo registrovala a verte !! prešla som všetky možné stránky a nwm ako vám ale mne to šlo spustit len tam "PRíJEMNé SLEDOVANIE" ^^


Fruits Basket info/postavy

28. srpna 2011 v 23:08

Fruits Baket

[fruits+basket(2).bmp]
Mladá Tohru hodna žije v lese, neboť její matka umřela, a k dědečkovy, kde měla žít, se nastěhovala celá familie její tety. Jednou večer se vrací z brigády a ve chvíli, kdy chce jít k potoku si umýt obličej, před jejím stanem stanou dva lidé. jeden starší, jeden mladší. starší se dá do nesnesitelného smíchu, zatím co mladší ho napomene.
jedná se o Yukiho (mladší) a jeho stríce. nabídnou jí, že může bydlet u ní a jí navíc nezbývá nic jiného, neboť její stan zavalí hormada hlíny.
ono by o na příběh stačilo, starat se o 3 (pubertální) kluky (přibide ještě Yukiho bratranec Kyoua) ale to by nebylo ono.... všichni z rodiny somma ( ano, četně těch tří), když se přiblíží k opčnému pohlaví více, než je zdrávo (obětí....) promění v jednotlivé zvířata čínsékého zodiakru.
a je to tu. Tohru nejen musí udržet othle tajemství, ale musí ještě čelit všemu možnému nepořádku jako je hromada nádobí, odpadků a špinavého prádla. zvládá to bravurně a ještě stíhá navařit ^^


 • Honda Tohru
je hlavní hrdinkou celého seriálu. Na začátku bydlí ve stanu, protože ji nedávno umřela matka a do domu jejího dědečka se nastěhovala její teta. I přes smrt její matky se Tohru dívá na svět optimisticky. Cestou do školy si všimne hezkého domku a nedá ji, aby se nepodívala. Natrefí na Shigureho a po krátké konverzaci se tam objeví i Yuki, její spolužák a idol mnoha dívek. Shodou náhod se oba (Shigure a Yuki) dozví, že Tohru bydlí ve stanu a navrhnou ji, že výměnou za vykonávání domácích prací může bydlet s nimi v domečku. Tak se Tohru nakvartýruje do dmu Sohmů. Seznámí se s posledním obyvatelem, Kyoem a další náhodou zjistí, že někteří členové velké rodiny Sohma jsou postiženi kletbou čínského zodiaku (Juunishi). Když se dotyčný dostane do fyzického kontaktu (nejčastěji objetí) s osobou opačného pohlaví (neplatí pro stejně prokleté), změní se v nějaké zvíře zodiacu (při extrémních podmínkách, jako je třeba vyčerpanost, se také promění). Jinou dívku by to rozhodilo, ale Tohru to bere s optimismem sobě vlastným.
Tohru je až nechutně milá, usměvavá, laskavá, přehnaně zdvořilá a extremně nesobecká. Velmi miluje svou matku, na její obrázek nedá dopustit a pamatuje si všechna moudra, která ji kdy její ka-sama řekla (a s radostí je šíří dál). Miluje vaření a je skvělá hospodyňka.
 • Sohma Yuki
zastupuje myš v čínském horoskopu. Jeho atraktivní vzhled mu přilákal mnoho vzdychajících obdivovatelek (dokonce má vlastní fanclub), ale Yuki se drží stranou. Kvůli Akitovi není jeho sebedůvěra zrovna na výši a cítí se izolován od ostatních. Yuki se ale chce přátelit s ostatními a závidí svému nepřítelo (Kyo) jeho schopnost rychle se spřátelit. Pohrdá Kyoem i jeho pokusy porazit ho. Má staršího bratra, Ayameho, který je rovněž prokletý, a nevycházejí spolu zrovna nejlíp. Je prezidentem studentské rady.
A samozřejmě, je zamilovaný do Tohru.
 • Sohma Kyo
narodil postižený kletbou zodiacu. Jeho úděl je o to trpčí, protože se mění v kočku (a, jak všichni určitě všichni víte, kočka v čínském zvěrokruhu není, ale měla tam být). Přirozeně nenávidí Yukiho (to kvůli myši kočka není v zodiacu, viz.). Energetický chlapec se přes svůj výbušný charakter snadno skamarádí s ostatními. Je soutěživý (hlavně vůči Yukimu) a tvrdě trénuje bojové sporty (hlavně karate), aby Yukimu mohl jednou rozbít nos.
Yuki vyrůstal s Sohma Kazumou (neprokletý) v horách, Kazuma ho trénoval a zároveň mu nahrazoval otce.
Kyo v sobě téměř celou sérii skrýval tajemství. Víc neprozradím, ale souvisí to s jeho náramkem.
A samozřejmě, je zamilovaný do Tohru.
 • Sohma Akito
 • je hlavou a vůdce klanu Sohma. Není prokletá, ale zastává úlohu Nefritového císaře, popisuje se jako "bůh zvěrokruhu", " ten, kdo ovládá zodiac" a "pán jejich duší". Je velmi křehký a náchylný k nemocem, Hatori říká, že půlku svého času tráví u Akita jako doktor. Zastrašuje ostatní členy klanu, někdy jim ublíží i fyzicky. Akito dovolí Tohru bydlet v domě Shigureho, protože věří, že Tohru odmítne akceptovat Yukiho a Kyoa kvůli jejich prokletí (aby zjistili, že lidé zvenčí nejsou schopní je akceptovat). Když se Tohru zachová právě naopak, začne ji nenávidět.
 • Sohma Ayame
 • je hadem v čínském zvěrokruhu a Yukiho starší bratr. Ukazován jako temperamentní, okázalý, sebestřední, s velkou sebedůvěrou a talentem dohánět k šílenství Yukiho a Kyoa. Vede obchůdek, který pojmenoval po sobě, a prodává v něm ručně vyrobené "romantické kostýmy" (jako jsou nabírané šaty či uniformy služebných), pomáhá mu Mine Kuramae, jeho švadlena. Velmi úzce se přátelí s Shigurem a Hatorim, chodili spolu do školy. Zatímco s Shigurem si vyloženě padli do noty, Hatori je jediný, který ho umí jakžtak usměrnit. Ayame v mládí Yukiho úplně ignoroval, ale teď se mu to snaží vanahradit a zmenšit propast mezi nimi. Jako had je citlivý na chlad.
 • Sohma Hatori
 • je drakem čínského zodiacu a soukromý doktor klanu Sohma. Nese zodpovědnost za vymazávání paměti lidí zvenčí, kteří příjdou na prokletí. Varuje Tohru před možnými problémy, pokud se zaplete se Sohmovic klanu. Líčen jako vysoký vážný muž. Jako jediný dokáže zabránit přílišnému vyvádění Ayameho. Kdysi se v jeho životě vyskytla osoba jménem Sohma Kana. Hatori se do ní zamiloval, ale když požádal Akita o povolení k sňatku, málem přišel o oko. Kana z toho byla tak nešťastná, že ji musel vymazat paměť. Hatori se vlastně nemění v draka, ale v mořského koníčka, kterého Japonci považují za dračí mládě.
 • Sohma Hatsuharu
 • prokletý kletbou vola (krávy) je přezdíván Haru. Jeho povaha je dosti složitá, existuje jakýsi "Bílý Haru" a "Černý Haru". Jako "Bílý Haru" se chová klidně, flegmaticky, prostě milý chlapík. Když se ale promění do "Černého", je agresivní, umíněný a nervózní. Jako mladý obvi'noval Yukiho jako zástupce myši, že udělal z vola "vola", ale Yuki se ho potom zeptal, jestli si myslí, že je hloupý, a Haru zjistil, že to záleží jen na něm. Ochraňuje ty, na kterých mu záleží. Velmi rád provokuje a bojuje s Kyoem.
 • Sohma Hiro,
měnící se v ovečku, je nejmladší členem Sohma klanu. Je velice inteligentní a ve slovní hádce nad ním nevyhrajete (koneckonců i povídat si s ním je fuška). Je zamilovaný do Kisy a nesnáší Tohru (zato si u mě vydobyl velké plus), protože mu krade Kisyn obdiv. Je frustrovaný z toho, že je "jenom dítě", chce být dospělí, aby mohl chránit Kisu.
 • Sohma Kagura
 • zastupuje prase v č.h., mění se do roztomilého divočáka. Je to mladá dáma s velkou silou, která tvrdí, že je zamilovaná do Kyoa (zajímavé je, že Tohru ale nevidí jako sokyni).
 • Sohma Kazuma
 • je mistrem karate, vede dojo v horách, kde se vyučily i někteří mladší členové Sohma klanu (Kyo, Yuki, Kagura,...). Není prokletý, ale protože jeho dědeček byl postižen kletbou kočky, dobře Kyovi rozumí a nahrazujemu svým způsobem otce.
 • Sohma Kisa
 • je tygrem čínského zodiacu. Líčená jako milá, ale velmi plachá a uzavřená dívka. Ve škole se stane obětí šikany, a proto se uzavře do sebe, přestane mluvit a uteče z domova. Je nalezena Haruem, dopravena do domu Shigureho, seznámena s Tohru a ta ji z nemluvení vyléčí. Kisa tedy na Tohru velmi lpí.
 • Sohma Momiji
 • se mění na králíka. Jeho otec je Japonec, ale jeho matka, které vymazali paměť (takže si Momijiho vůbec nepamatuje), je Němka. Je znázorňován jako veselý, roztomilý, skrývá za tím ale svůj smutný rodinný život. Je starší než se zdá (vlastně je jenom o rok mladší než Tohru) a nosí trošičku upravenou ženskou verzi školní uniformy. Je velmi empatický.
 • Sohma Ritsu
je postižen kletbou opice. Je to krásný, ale labilní muž (ano, je to muž) s nízkou sebedůvěrou. Zoufale se omlouvá za všechno, dokonce i za to, za co nemůže. Má to po své matce, která děla hostesku v onsenu.
 • Sohma Shigure
 • je psem č.h. a vlastníkem domu, ve kterém žije spolu s Tohru, Kyoem a Yukim. Živí se jako spisovatel, publikuje pod vlastním jménem i pod pseudonymem. Rád škádlí lidi kolem sebe a jeví se jako lehkovážný, ale je jedním z lidí, kteří klamou svým jednáním.
Ostatní postavy:
 • Saki Hanajima
 • je jedním z Tohřiných nejbližších přátel. Má zvláštní schopnost přijímat a vysílat elektrické vlny. Je velmi vnímavá, zdvořilá a má celkem suchý humor. K Tohru se chová velmi ochranitelsky. Má úzký vztah s rodinou, zvláště se svým mladším bratrem Mezumim, který má také schopnost
http://static.ulike.net/img/01_Uotani_Arisa.jpg
 • Uotani Arisa
 • je druhá nejbližší přítelkyně Tohru. Je přezdívána Yankee. Je líčená jako houževnatá, odvážná, někdy i kapku násilná. S Kyoem spolu často soupeří u karet. Spolu s Hanajimou chrání Tohru.

Môj názor!:tak toto anime sa mi strašne moc páči :3 najviac sa mi lúbi Kyo-kun o a toho za"pííp"ého neznášam,úprimne by som mu najradšej vydriapala oči ^^"a zaujimavé je že väčšina príbehu sa točí okolo toho za"pííp"ého potkana ,čo je na nom kurva (gomen za vulgarizmus) tak zaujimavé?!?!už som inak povedala že mačky zbožnujem? ^^ a pripadá mi strašne nefér že neko nepatrí do zodiaku :(( inak ja som drak (som skončila -.-"" hatori -.- mohli aspoň ozajstného draka a ni morského poníka ne?!? :D ) a vy? ;) no jednoducho toto anime mocinky odporúčam a že som sa ho nahladala -.-"" kedže yahoo dost dlho nefunguje akoby malo polovíca anime online u mna aj u ostatných blogerov je v ...... ,no ale nakoniec som to našla v jednej skupine ,registrovanie je úúúplne hračka :D a stojí to zato :) no ale tu sú obrázky venované môjmu drahému kyo-kun (ovi) :Da jedna spoločna aby ste sa nenaštvali ;Dbye bye ^^


Fruits Basket op

28. srpna 2011 v 22:42

no,opening je troškuuu.....noo....suchý :) demoo je zároven ukludnujúci a krásny , :) no hodí sa k tomu anime :) (podla mna xD -desuuuu)


ktoré by ste si vybrali ?? ;) ^^

25. srpna 2011 v 18:53 ostatné anime blbosti ^3^

Mne sa najviac páči toto:


a wám ? ;)


že by .....láska? čast štvrtá

25. srpna 2011 v 14:36

Gomeneee :P trvalo to dlho ale je to tu ;) :

Trápne ticho.....Takže ma Saito fakt p-p-prezliekal?!RozpačitýPřekvapený ok hlavne klud.....huuuuh "Prepáč!..." vyšlo zrazu zo Saita ,"To je v poriadku....myslím,teda zabudneme na tú trápnu situáciu ...ne?" Saito sa šibalsky usmial:"to by som nechcel" tak toto ma fakt naštvalo ,hodila som po nom vankúš zo slovami :"VYPADNI!!!" booože tak toto bol megatrapas -.-""".Ked som sa pozrela na kalendár došlo mi :"ZAJTRA JE šKOLA!!!" OMFG! musím sa dat do kopy!hned som vstala a išla si pripravit vecu na zajtra ,ked som bola hotová tak som si pomyslela /zajtra je vlastne škola :D Saito konečne vypadne ^^ 3:D/ "čožeeeeeeeeeeeeeeee?!?!?!?!?" Zvrieskla som ked som videla Saita stát pred "mojou" školou ,to si robí srandu!!! Saito mi zamával a povedal "Ahooooj Yuuki!" ja som úplne zčervenela "Nekrič tak nahlas!!" "Ty si si začala ;)" on fakt vie ako ludí naštvat ^^""" "to je fuk pod so mnou a hned!" schytla ho za ruku ,ked sme boli za školou tak som na neho vytrskla :"čo si myslíš že robíš?prečo si mi dočerta nepovedal že tu budeš studovat?!" Saito trocha zaskočene:"No nepovedal som ti to lebo si na mna včera hodila vankúš skôr ako som ti to stihol povedat :)" booože on mi snad fakt chce zničit život , "Fajn ale ak sa niekto dozvie ,že bývame spolu,boh ta ochranuj!!" On sa len usmial a povedal:" No kedže si zvrieskla pred celou školou a chytila ma za ruku ,bud štastná ak si nebudú mysliet že sme pár ^^" Potom ma potlapkal po hlave"No,mali by sme si švihnút ak nechceme príst pozde" no ale aj tak sme prišli pozde ,inak na prvý deň! -.-""" učitelka nás napomenula a všedci spolužiaci sa na nás začudovane pozreli a šepkali si /to je ten párik/ , /to im trvalo/,/čo asi robili?/ a ešte k tomu nás posadili k sebe no toto mi chýbalo!! to be continued............

snad páčilo ^^


LOVE ^^

23. srpna 2011 v 20:06 ostatné anime blbosti ^3^

想你  想你想你 想你  想你 想你 想你想
想你  想你 想你 想你  想你 想你
想你  想你  想你 想你 想你 想你 想你想
想你  想你  想你 想你 想你  想你
想你  想你 想你 想你想  想你
想你想见你 想你想你  想你  想你 想你想

toto mi vyšlo ked som si to preložila ;)

Myslíš, že si myslíte, že chcete, chcete chcete chcete chcete chcete
Myslíš, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že
Myslíš, že si myslíte, že chcete, chcete chcete chcete chcete chcete
Myslíš, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že
Myslíš, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že
Myslíš, že chcem vidieť, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že si myslíte, že chcete

Pekné že? ;) ^^


To-Love-Ru Anime Wallpaper #8


moe,moe,moe taaaak moc moeeee :D

23. srpna 2011 v 11:14

tak moc moe už nevydržííííím :3 ^^


pikadangoooooo (=^3^=)

23. srpna 2011 v 11:11 ostatné anime blbosti ^3^


waaaaaaaaaa,to je tak strašne kawaii že ja som z toho puf (=^3^=)Black Cat online SK

21. srpna 2011 v 23:35


MINNA-SAAAAN!!! kedže niekto vymazal zo zkoukni to všetky videa ,tieto som ZHáNALA úPLNE SAMA!!!! TAKžE KOPčIT """LEN"""" ZO ZDROJOM!!!! ok? bo som už pár krát natrafila že bolo skopčene zero no tsukaima bez zdroja ,nehala som to tak ale prosím!! už zo zdrojom oki?? je to cez rutube ale aj to je štastie tak si to užijte!! ^^


Black Cat op

21. srpna 2011 v 22:46

sugoiiiiiiiiiii tú pesničku žerieeeem x3


Black Cat info/postavy

21. srpna 2011 v 22:44
alt

originální název: ブラックキャット
název česky: Černá kočka
autor: Yabuki Kentaro
počet epizod: 24
žánr: akční komedie, sci-fi, shounen
rok vydání: 2000

O čem to je:
Jak už název napovídá je to o Černé kočce. Svou přezdívku si Train Heartnet vysloužil díky rychlým reakcím na útoky. Je to skvělý střelec a chladnokrevný zabiják. Je členem organizace Chronos a má číslo XIII. Ona organizace likviduje lidi, kteří nějak moc ohrožují zem. Když se Train setká s dívkou Sayou, změní se mu život. Saya ho naučí hodnotě lidského života, lásce a péči o ostatní lidi. Díky ní nesplní rozkaz zabít Evu, nanotechlologickou zbraň a opustí Chronos. To se ale nesmí a tak po něm nejdou jen z organizace, ale i jeho bývalý parťák Creed, který chce Traina využít k vlastním účelům. Nutí ho, aby se přidal do jeho organizace Apoštolů, která má zvláštní schopnosti získaných od Tao. Nezastaví ho nic a dokonce jde i přes mrtvoly Trainových přátel.

důležité postavy:
Train
- hlavní postava, dříve byl nemilosrdní zabiják, po setkání se Sayou pochopil hodnotu lidského života

alt
Saya
- v podstatě bezstarostná dívka, která se živí jako Lovkyně lidí a první kamarádka Traina

alt
Sven Vollfied
- bývalý agent Mezinárodního Úřadu pro Vyšetřování, momentálně si vydělává lovení lidí, ale jelikož se mu moc nedaří, je věčně bez peněz, zakládá si na tom, že je džentlmen.

alt
Eva
- ultimátní biologická zbraň, je v ní zapečetěná nanotechnologie, dříve bez citů, ale Sven jí nakonec ukáže správnou cestu

alt
Rinslet Walker
- talentovaná zlodějka, která občas pomáhá Svenovi, Evě a Trainovi

alt
Creed Diskence
- bývalý Trainův parťák a hlavní záporá k

Co si o tom myslím?

toto anime je úžasné!!! aj ked ja líši od romantických anime ktoré zbožnujem ale je aj tak úúúžasné!!! ale chúúúda sayu :(((( čo už v každom prípade ho odporúčam!!!! :D a ked spojíme moje oblúbené zvieratko neko (mačku) a a dokonalého chalana vznikne môj Train-kuuuun ,fakt ho žeriem!!! :3 tu je jeho pár obrázočkooooow :
Train Heartnet Cute
kawaiiiiiiiiii :3 kukniteeee si :D

"No coment" xD xD xD

21. srpna 2011 v 15:03

tak aby bolo jasné toto sem nedáwam ja ale niekto kontroluje moje ruky xD xD xD


hheh prečítat!! :D

20. srpna 2011 v 16:28
Dobpes, rypes, zpupes, sobpes, jakpes, napes, tripes, cetpes, sekpes, undpes, zapes, bapes, vitpes, depes, bipes, lapes.

Teď si to přečti bez toho ,,pes"


Zdroj: www.protiva.blog.cznew lay od hagury ^^

20. srpna 2011 v 11:54 ostatné anime blbosti ^3^

no neni kawaii? :3


Arigatoooooooooooooo Hagura-chi ^^
Skip Beat info/postavy

19. srpna 2011 v 21:33

yahoo konečne som dopozerala ,kedže vám to nechcem zkazit tak len poviem "AK SI NEKUKNETE TOTO ANIME NIESTE OTAKU" :D a prosím nenechajte ja odradit spôsobom kreslenia ,ne? ;)

Přísloví praví, že láska a nenávist jsou dvě strany téže mince. Od jedné ke druhé je to jenom krůček. Protože ačkoliv jsme někoho milovali z celého srdce, pokud nás zradil, pokud nám strašlivě ublížil a zlomil srdce, je dost možné, že už se na něj nikdy nebudeme moci v klidu podívat a začneme ho nenávidět. A nejspíš ještě víc než jak jsme jej kdysi milovali. Je to jako se stromy a plevelem. Láska a důvěra potřebují čas, aby vyrostly, ale stačí párkrát správně seknout a zhroutí se k zemi. A tam, kde se zbortila láska, tam nejlépe bují nenávist. A nenávist žádá pomstu.
Mogami Kyoko měla dvě práce, aby mohla platit luxusní byt, a i po návratu z práce dřela jako kůň. Na jiné radovánky a vysněné nákupy neměla ani čas a ani peníze. Ale byla šťastná. Takhle se totiž dřela pro svoje zlatíčko, miláčka, nový japonský idol Fuwu Shotara. A co by pro svého Sho-chana neudělala, že? Vždyť on jí tolik potřeboval. Když odcházel z domova v Kyotu, kde měl jednou zdědit lázně a kde ho rodiče chtěli oženit za nějakou nudnou dívku, když odcházel za slávou a lepší budoucností, řekl Kyoko, aby šla s ním, protože on ji potřebuje. A Kyoko šla.

Jenže muž je bytost od přírody všemi mastmi mazaná, zvlášť pokud si má ulehčit práci. Milý Sho-chan nepotřeboval Kyoko jako kamarádku, důvěrnici, neřkuli milenku, on prostě jen potřeboval levnou pracovní sílu, co uklidí byt, uvaří a pokud se za ní občas staví, bude pochlebovat jeho egu. Dařilo se mu to pěkně. Jednou ale Kyoko nesla svému pokladu oběd a našla Shotara, jak se plazí po jiné a vyjadřuje se o Kyoko jako o služce a ošklivé dívce. Kyoko se naštvala a kdyby hamburgery vraždily, a bodyguardi nebyli v pohotovosti, má to Sho-chan dávno za sebou. Zdrcená a bodyguardy vyhazovaná Kyoko mu slíbila pomstu. Jenže když chcete nakopat někomu, kdo je star, musíte se stát hvězdou sami. Kyoko nelenila a vydala se na dráhu televizní hvězdy. Ta je ovšem dosti trnitá a ani spravedlivé rozhořčení ji z vás neudělá. Na Kyoko čekají překážky a tou největší je paradoxně její největší sen, pomsta totiž není to pravé, když vás mají diváci milovat.
Asi si říkáte, že tohle tady už bylo mockrát a nejen v anime. Jste na omylu, i když pravda, já si to taky myslela. Skip Beat! je geniální dílko. Pravda, u prvního dílu jsem měla trochu obavu, co z toho vyleze, tvářilo se to jako hodně střelená anime romantika se šišinkou v hlavní roli. Nicméně po poněkud rozpačitém úvodu jsem byla náležitě odměněna. Je to naprosto neuvěřitelně vtipné. Celkový úspěch tohoto díla tkví právě v hlavní hrdince. Kyoko je zlatíčko, prostě poklad a co je nejlepší, chová se jako člověk. Ne jako nějaký ošlapek (většina hrdinek podobných kousků) ani jako kříženec barbara Konana a modelky na podprsenky (Kaname Chidori a jí podobné). Je lidská. Pokud o ní někdo prohlasí, že je ošklivá, nepůjde plakat do kouta, ani nebude mlít filosofické poučky typu: "Celý život jsem věděla, že bla bla bla!" Kyoko se docela lidsky naštve. Miluju jí, její odhodlábní a její rychle se nasírací atitudu, která děsila celé její okolí. Ona a Sunako z YNSH by měly dostat metál.
Grafika je trochu oříšek. Nemůžu říct, že by byla nějak světoborná, kupříkladu Shotaro vypadá trochu jako Yuki Eiri, ovšem poněkud nepovedeně nakreslený Yuki Eiri, a jeho nešvary sdílí většina mužských postav. Oni mají protáhlou trojúhelníkovitou tvář s velice výraznou bradou. Ze začátku mi to trochu vadilo, ale když si člověk zvykne, je to o hodně lepší než kdyby on byl krásný a ona byla nejkrásnější žena, jakou kdy viděla jeho matka. Postavy nejsou super krásné, ale spíše jim to přidává než ubírá. Navíc kresba je plná hromady superdeformací (ďáblící kolem Kyoko, chibi ksichtíky), s onou dokonalou grafikou typu Ai Yori Aoshi by se to děsně tlouklo, takhle to velmi příjemně zapadne do kontextu. Hudba je taková populární, ale chytlavá, příjemná, u třetího dílu jsem se přistihla, že si ji s velkým nadšením pobrukuji.
Sečteno a podtrženo, Skip Beat! je trochu líznuté klišoidností, romantikou, která vede hrdinku k zlatému zámku, ale je to podáno s takovým humorem a nadsázkou, že to nemůžete strčit mezi nějaký sladkobolný doják. Je to komedie a je to jedna z mála věcí, které mi v poslední době dovedly pozvednout náladu. Když se cítím skleslá, pustím si tohle, zasměji se a hned vidím svět o něco veseleji než předtím. Hrozně mě zajímá, jak to dopadne, co jsem četla, tak manga je prý velice dlouhá a ještě není dokončená. Třeba by mi mohli natočit i druhou řadu, potěšilo by mě to. Ale ať už anime skončí jakkoliv, tak až bude čas, rozhodně si přečtu i tu mangu.
žánr: komedie
počet dílů: jenom 25 *pláče žalem*

že by .....láska? čast tretia

19. srpna 2011 v 19:34

Gomeeen že to tak trvalooo ;P


Pomalu som otvorila oči a bola vo svojej izbe ,vedla mna bol Saito ......,moment?! čo sa stalo?? hmm....no jasné tí chalani ma hodili do vody ,potom som už len videla Saita...."Saito?" Saito sa na mna z úsmevom pozrel a povedal :"Konečne si vstala!" ja som sa pomaly posadila "kolko je hodín,a čo sa vlastne stalo?!?" Je už večer tvoja kamarátka Saiko už šla domov ,no videl som že ta nejakí chalani hádžu do vody ,myslel som si že len srandujú ale potom si sa začala topit....no ..." Saito zrazu očervenel:"....p-potom som za tebou skočil...." takže ma zachánil ....." Dakujem!!" vyšlo zo mna .Saito sa usmial a natiahol ruku po nejakú misku :"Toto ti uvarila tvoja mama,je to nejaká polievka" usmiala som sa ale nemala som v pláne to jest ,a zdalo sa mi že sa v tom dačo pohlo -.-""" "Nemám hlad a vobec si necítim ruky,som dost unavená takže si asi lahnem " Saito sa na mna uprene pozrel a namietal:"Mala by si to zjest,no môžem ta nakrmit" heeeee? = ešte že som to nepovedala nahlas ale ako to by vypadalo ako keby že....my...dvaja.....=.="""" .Ale v tom mi zrazu začalo strašne kručat brucho . Saito sa šibalsky pozrel a povedal:"Takže nemáš hlad? ;)" Ja som sa začervenala,waaaa ako ma to bruchou rozhnevaloooo!! "No tak,povedz áááá" ja som si prišla ako v nejakom seriali a nechala sa ním nakrmit,červenala som sa tak moc že som aj zabudla na tú odpornú chut polievky...-.-" ALE MOMENT!!!! už som o niečom takom čítala!!! waaaa má to byt naopak!!! v serialoch má dievča krmit chlapca!!!! no aleeee....-.-""" to by znamenalo žeee....my....dvajaaaa...-.-""""""" "aaaaaaaaaaa" zakričala som .Saito sa na mna udivene pozrel :"Si v poriadku?" ja Som už červená ako paprika:"Hai,prepáč...." Ale v tom som si uvedomila v tejto dobe majú byt moji rodičia v práci a nooooo......"S-S-S-S-Saito k-k-kto m-m-m-ma p-prezlikal?!" Saito vypadal na odpadnutie ale nakoniec sa vykoktal:"To j-j-j-j-j-ja" čoooooooooooooooo ?!?!??!??!??!?? to be continued.......

mno vela toho nebolo ale aspoň niečo ne? lúbilo sa? ;)


Skip beat online CZ

18. srpna 2011 v 16:41

takže takto: recenzia tohto anime sa mi strašne páči ,a chcem ho mat poruke ,no našla som na každom blogu volačo ako:"dúfam že to nevadí lebo nemám kontakt na zdroj a bla bla bla" no takže kebyže má problém niekto s tým že to zverejnujem tak ak mi dá rozumný dôvod som ochotná to zmazat ok? a tiež si toto anime užijte ^^Kuroshitsuji = London Bridge is Faling down ^^

18. srpna 2011 v 12:09peknééé že? ale v kuroshitsuji to vyznie lepšie ^^ = práve druhý krát dokukala xD kôli sebastianovi som sa to učila spievat xD xD xD nj xD inak nechápem prečo sa tolkým ludom nepáči ten koniec :P podla mna celkom ušiel ,no a čo že sebastian nepohltil cielovu dušu? no a čo že mu bude naveky slúžit? :D myslím že sebastianovi sa to celkom páčilo xD aspoň niečo ten rozmaznaný Alois spravil dobre (z duše nenávidený xD) a koho máte radšej? Sebastiana alebo Ciela? ;) ja mám rada síce oboch ale viac sebastiana = vyhrala naša spoločná láska k mačkám :3 xD xD


ps.tú poviedku bohužial nestíham ale možno dnes večer budem môst...:D


že by .....láska? čast druhá

16. srpna 2011 v 15:42

Toto je teda situácia .....práve obedujem a okolo strašne dusná atmosféra=nikto nič nehovorí a Saito vyzerá že sa dooost nudí .V tom moja mama začala:"Yuuki,prečo by si ty a Saito-kun nešli niekam von? tu v dome to neni ono pre mládež ako ste vy ." Radšej umriem=to mi behalo po hlave ale nechcela som byt neslušná tak som sa pozrela na Saita a povedala:"Chcel by si niekam íst?" on len prikývol hlavou,sakra ja sa tu držím aby som nerozbila dačo a snažim sa byt aj slušná a on len "prikývne hlavou" tss .Po obede som sa išla prezliect a išla som za Saitom "Tak môžeme íst?" on ako naschvál zas "iba prikývol" -,-"" ten chalan ma fakt začínal štvat .Ked sme išli chodníkom tak sa ma zrazu spýtal:"Tak kam pôjdeme?" skôr než som stihla odpovedat tak som začula známy hlas :"Yuuki-chaaaan!!" bola to moja najkamoška Saiko ,potom sa mi hodila okolo krku a dost nahlas kričala:"Yuuki! tak dlho sme sa nevideli!!! ako sa máš ?? užívaš si leto?? " nestihla som povedat ani slovo a už si obzerala Saita :" A to je kto?? nehovor! tvoj nový chalan?!?!?" Ja som len očervenela a povedala:"NIE!!! poznali sme sa len včera!!" Saiko sa šibalsky usmiala a povedala:" Tak to nebude vadit ked sa pridám ;) " Saito chvílu stál a nič nehovoril ale potom sa strašne rozusmial a povedal:"Prečo nie.máš milú kamarátku :D" otočil sa k Saiko :"Ahoj ja sa volám Saito " Ked si povymienali o sebe údaje tak som sa spýtala Saita:"Kam chceš íst?" Saito chvílu rozmýšlal a nakoniec povedal:"Podme na kúpalisko!" ja som sa na neho zdesene pozrela a pekne hlasno mu to odmietla ,ale Saiko sa na mna pozrela tými jej psími očami a povedala:"Aj ja chcem kúpalisko! no taaaak Yuuki-san" s-s-s-san? tak mi Saiko ešte nikdy nepovedala kedže som bola dost mimo musela som súhlasit .Ked sme tam dorazili bolo tam síce pekne ale poloprázdno = čož mne neplavkyni dost vyhovovalo.Najprv sme sa ja a Seiko išli prezliect a ked sme tam boli tak som sa išla najprv opalovat = beztak neplávam.....Ale blízko boli nejakí chalani ktorý hádzali do vody baby ,prišlo aj na mna ,snažila som sa vysvetlit že neviem plávat ale oni ma už hodili do vody:"Pomooooc!!!! " kričala som ale oni si asi mysleli že sa len pretvarujem .Ked som už nevádala ani hovorit tak som sa pomaly potápala "Yuuki!!Yuuki!!" Už som videla len Saita ako za mnou plave........To be continued....

páčilo?? dúfam že hej zajtra bude pokračko ^^


ako dlho sa dokážete kukat?? :D

16. srpna 2011 v 11:50

http://teamdead.net/gentoo/e-shrooms/


mala som radšej tú z mačkou ale aj táto je fajn ,ako vydržíte ja som asi 2 min xD xD xD xD slabé čo ? xD


minna-san hlasniteee ^3^

15. srpna 2011 v 18:57

ahoj začalo druhé kolo o naj chalana prosím hlasnete za Usuia tu :http://otaku-s.blog.cz/1108/2-kolo arigato ^^

http://images4.fanpop.com/image/photos/17300000/Usui-usui-takumi-17397673-601-330.jpg


že by .....láska? čast prvá

15. srpna 2011 v 11:43

nj nová poviedka=tešte sa ^^


"Svet bol stvorený aby som ho zničila...." ...."Yop to je pekný začiatok referátu ^^" povedala som si ked som práve písala sloh na tému"horor" ."Yuuki!!, už je večera tak pod!" No to som zas zvädavá čo za delikatesu moja mama pripravila ale radšej to zjem než sa s nou mám hádat "už ideeem " ked som prišla do kuchyne tak ma mama hned zavolala :"dnes máme na večeru Soufflé de poisson" "č-čo?!" otec sa na mna pozrel a povedal:"v preklade rybí vývar " kedže som nič nemohla povedat tak som len nahodila znechutený ksich .mama sa na mna pozrela a povedala :"V mikrovlnke je pizza" z nie velmi natešenou tvárou ale čo aspon nebudem musiet jest to neidentifikovatelné francuzske jedlo -.-" a ta pizza bola fantasticka :3 ked sme dovečerali tak otec začal :"Yuuki jeden môj obchodný partner príde sem do mesta ale ide zo svojím synom a kedže bude mat stále niečo na práci tak ma poprosil či by tu ten jeho syn nemohol nejakú dobu bývat ,no a ja....som súhlasil ." ja som bola v totálnom šoku ako otec mohol len tak dovolit aby tu býval nejaký cudzí chalan?? ale snažila som sa byt kludná:"No a kedy príde?" pri tejto otázke otec skamenel a potichu zamumlal:" Z-Zajtra" "čooooo?????" zvrieskla som "Ako ste mohli povedat takú dôležitú vec den predtým čo príde?!?!?!?!?" klud,klud,klud waaaaaaa -.-"" "No kolko má rokov a ako sa vola?" potom začala mama:"Volá sa Saito a je mu tolko čo tebe ,16 " super povedala som si "Ja už idem spat ,dnes večer toho bolo na mna privela,oyasumi" potom som išla do svojej izby a obiekla sa do pyžama kedže bolo strašne dusno tak som si dala len vrch a skočila do postele aj ked som mala v pláne ponocovat ked už mám letné prázdniny hned som zaspala....Ked som sa ráno zobudila tak som šla hned do sprchy ale ked som vošla videla som pekného hnedovlasého chalana ktorý si umýval zuby ,prekvapená som bola dost ale zmohla som sa na pár slov:"T-Ty si Saito ?" pristápil ku mne a povedal:"Hai,rád ta poznávam,ty budeš Yuuki že?" jeho oči vzápetí prešli dole a ja som si uvedomila že mám len tričko a nohavičky!!! "ieeeeeeeeeeee!!" vrazila som mu , a bežala do izby a obiekla som sa ,potom som bežala spät do kúpelne ,Saito si stále čistil zuby tak som povedala:"Prepáč!!" On len pristúpil ,potlapkal ma po hlave a povedal :"To je ok,vypadá to na zaujimavé leto,nemyslíš?".....To be continued...


Tak čo páčilo??Working!! online cz/download

15. srpna 2011 v 10:12Hotové díly

Downloadje nutná registrácia (hai hai zas môžte použit môj účet: meno:layla heslo:kilari)


Working!! op

15. srpna 2011 v 10:08

kawaiii