Gravitation info/postavy

29. srpna 2011 v 20:32


Shuichi a Hiro společně sní o hvězdné kariéře v hudebním showbyznissu - za pomoci manažera Sakana, který se snaží jak může, ale většina jeho pokusů končí trochu neslavně - z části rovněž Shuichiho vinou. A tak má Sakano-san už za sebou pár pokusů o sebevraždu (skákání z okna se nepovedlo, protože okno bylo metr a půl nad zemí ), dost nervových kolapsů a výčitky.Shuichi touží být zpěvákem kvůli svému velkému idolu a velice populárnímu zpěvákovy již rozpadlé kapely Nitlle Grasper - Ryuichimu Sakumovy,
kterému se chce Shuichi v každém ohledu podobat. Zatím však moc šancí neměl - pak však přijde zlom - dělat předskokana na konzertě populární skupiny ASK. To by byla naprostá šance prorazit. Shuichi proto píše cestou parkem text k nové písničce Bad Luck (nebo spíše snaží se něco vymyslet), když mu vítr vyrve papír z ruky. Shuichi se za papírem rozběhne, ale ten už mezitím někdo chytil - mladý a dobře vypadající cizinec s (na Japonsko naprosto netypickými) blonďatými vlasy a světlýma ostrýma očima.Cizinec si text Shuichiho písně přečte a prohlásí, že Shuichi má nulový talent a ten text je brak, načež odejde.
Shuichi je z toho vedle a další den nemůže myslet na nikoho jiného, než na záhadného cizince, který ho urazil. Hirovy řekne, že by ho chtěl najít kvůli omluvě za ta ostrá slova o jeho talentu, ale sám sobě si přizná, že na něj nemůže zapomenout, protože vypadal tak cool. Když jde toho dne domů, tak toho cizince matně zahlédne v luxusním voze. Vyřeší to po svém - skočí mu před auto...
Jak později vychází najevo, cizinec se jmenuje Yuki Eiri a je známým a toho času nejpopulárnějším spisovatelem románů pro ženy. Shuichi, který právě zjistil, že se do něj zamiloval, ale brzy pochopí, že ten Yuki Eiri, který je prezentován na veřejnosti je jen maska. Za chladným pohledem, jednáním s odstupem profesionála a sebevědomým přehledem se skrývá člověk s bolestnou minulostí a zraněné srdce. A právě Yukiho temná minulost je nejvážnější částí Gravitation.
Jméno: Shuichi Shindou (新堂愁一)
Věk: 19
Postavení: frontman kapely Bad Luck

O Shuichim: Shuichi má sen být jednou takový, jako jeho hudební idol Ryuichi Sakuma a tak založí kapelu Bad Luck, která se později stane velmi úspěšnou. Jednoho dne ale jeho text odletí pryč přímo do rukou slavného spisovatele, Yuki Eiriho, který mu jeho píseň velmi zkritizuje. Shuichi je naštvaný, ale musí Yukiho znovu vidět. Shuichi se do něj zamiluje a později se oba dva dají dohromady, i přes to, jak chladně se k němu Yuki chová. Shuichi má velmi energetickou osobnost a je hyperaktivní, ovšem jde za tím, čeho chce doopravdy dosáhnout.
Jméno: Eiri Yuki (由貴 瑛里)
Věk: 22
Postavení: slavný spisovatel

O Eirim: Eiri Yuki, pravým jménem Eiri Uesugi, je velmi slavný a úspěšný spisovatel dívčích románů a také je velmi úspěšný u žen. Setkal se s Shuichim v parku kde neuvěřitelně zkritizoval jeho dílo a řekl mu, že má nulový talent. I když se potom zdá, že s Shichim začal mít vztah, chová se k němu chladně a stále mu nadává. Je velmi sarkastický a odměřený. Nejen k svým přátelům, ale i rodině.
Jméno: Hiroshi Nakano (中野浩司)
Věk: 19
Postavení: kytarista kapely Bad Luck

O Hiroshim: Hiro je velmi dobrý kytarista a nejlepší přítel Shuichiho. Ovšem ve srovnání s ním bere věci vážně, není dětinský a je zodpovědný a chytrý. Je velmi přátelský a starostlivý. Chce pro svého nejlepšího přítele to nejlepší a dohlíží na to, aby byl Shuichi šťastný.
Jméno: Suguru Fujisaki
Věk: 16
Postavení: keyboardista kapely Bad Luck

O Suguru: Suguru byl přijat do kapely Bad Luck a hraje na klávesy, stejně jako jeho bratranec Tohma Seguchi. Suguru je velmi podobný svému bratranci, jak vzhledově, tak i charakterově. Chce ale dokázat, že není jako jeho bratranec a chce ho překonat. Je mu teprve 16 let ale je velmi talentovaný.
Jméno: Tohma Seguchi (瀬口 冬馬 (セグチ トウマ )
Věk: 32
Postavení: ředitel nahrávací společnosti NG, bývalý člen kapely Nittle Grasper

O Tohmovi: Tohma je švagr Yuki Eiriho, jelikož si vzal jeho sestru, Miku. Dříve hrál na klávesy v kapele Nittle Grasper a byl velmi úspěšný, ovšem teď je ředitel nahrávací společnosti NG. Je velmi bohatý a většinou rozhoduje profesionálně, než emocionálně.
Jméno: Mika Seguchi (瀬口 みか)
Věk: 29
Postavení: sestra Eiriho, manželka Tohmy.

O Mice: Mika je starší sestra Yuki Eiriho a manželka ředitele Tohmy. Je to velká intrikánka a neváhá použít Seguchiho jako zbraň proti Yukimu. Občas ale působí i docela mile a dokáže ukázat svou lidskou tvář.
Jméno: Tatsuho Uesugi (うえすぎ たつは)
Věk: 16
Postavení: bratr Eiriho

O Tatsuhovi: mladší bratr Yuki Eiriho. Tatsuha je také zblázněný do zpěváka Ryuichiho, stejně jako Shuichi a společně si někdy pouští videa kapely. Má slabost pro Shuichiho, jelikož mu strašně jeho oblíbeného zpěváka připomíná. Občas provádí šílené věci a je mírně perverzní, ale umí se zachovat vážně a pomáhá přátelům.
Jméno: Taki Aizawa (中野浩司)
Věk: 22
Postavení: zpěvák kapely ASK

O Takim: Neuvěřitelně namyšlený a sobecký zpěvák skupiny ASK. Myslí si, že jeho sláva potrvá navěky a nesnese příliš velkou konkurenci, kterou vidí v Bad Luck. Chce je zničit a je odhodlaný proto udělat cokoliv.
Jméno: Ryuichi Sakuma (鵜飼典子)
Věk: 31
Postavení: frontman kapely Nittle Grasper

O Ryuichim: Frontman legendární Nittle Grasper a velký idol nejen u žen. Právě ten, koho Shuichi tak zbožňuje. Před třemi lety kapelu opustil a odletěl do Ameriky, nyní se ale vrátil aby kapelu opět obnovil. Ryuchi má poněkud schyzofrení osobnost, jelikož na pódiu je děsně sexy, cool a naprosto k sežrání. když ale nezpívá, má časté dětinské záchvaty kdy ze sebe dělá naprostého šaška a působí opravdu jako jiný člověk.
Jméno: Noriko Ukai (鵜飼典子)
Věk: 28
Postavení: keyboardistka kapely Nittle Grasper

O Noriko: Roztomilá Noriko je druhá keyboardistka kapely Nittle Grasper, ale k Bad Luck se chová velmi přátelsky a vůbec je nebere jako konkurenty. Je velmi hlasitá a hyperaktivní a občas i drzá, někdy se chová i docela namyšleně, jelikož o sobě moc dobře ví, že je hezká. Stále se drží u Ryuichiho. Vlastně na něj tak trochu dohlíží, jelikož má časté dětinské záchvaty.
Jméno: Ayaka Usami (宇佐美 綾加)
Věk: 17
Postavení: Eiriho snoubenka

O Ayace: Ayaka je mladá bohatá slečna z Kjota a Eiriho snoubenka. Chce se za něj vdát i když ví, že Eiri ji vůbec nemiluje a jejich manželství by nemělo cenu. Ovšem později se Eiriho vzdá, jelikož ji na něm záleží a chce, aby byl šťastný.
Jméno: K (Cloud K. Winchester) (中野浩司)
Věk: 36
Postavení: manažér

O K: Původně byl manažerem Ryuichiho, nyní ale zastupuje Shuichiho a jeho kapelu Bad Luck. Působí docela mile, ale je to takový násilnický fanatik který u sebe vždy má střelnou zbraň kterou druhým hrozí. Do dveří většinou vrazí s jeho častou hláškou "Big news!". Některé věty říká jen anglicky, jelikož je to američan. Mr. K jde hlavně po komerčním úspěchu kapely a neváhá způsobit sebetrapnější skandál.

môj názor:no toto je moje prvé shounen takže sa moc roztahovat nemôžem ale no....ked som poprvé zistila význam slov yaoi,yuri,hentai som si pomyslela "fúúúj to je zvrátené ,to nikdy nekuknem" xD xD som bola krawa čo? :D a toto anime je úúžasné!! no a čo ked ho miluješ nieje čo riešit! (hai,to mám z reklamy xD) no proste ma to úplne dojalo!!! rewala som u 2 anime(Ako naozaj rewala :( ) prvé bolo clannad a teraz gravitation ,naozaj boli tam všelijaké scény,smiešne,srdcervúce priam blbé ale všetko bolo dokonalé!! moc odporučujem!! :) ^^

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama