I love my little sister Info/postavy

30. srpna 2011 v 9:24

I love my little sister-recenze
Název japonsky: Boku wa Imouto ni Koi wo suru
Název anglicky: I love my little sister
Název česky: Miluji svou mladší sestru
Režisér: ??
Studio: ??
Rok vydání: 2005
Žánr: Incest,romantika,školní
Počet episod: 1 film :)
Dnes večer...se dopouštíme tabu...
Dvojčata…odmalička jsou spolu,bydlí v jednom pokoji,mají se rádi,ale jedna polovička tu druhou bere víc než jako sestru..
Příběh pojednává o tom ,že se Yori zamiluje do své mladší sestry Iku. Protože nedokáže být v její blízkosti aniž by se jí jen dotkl začne se Iku vyhýbat.Ona z toho bude moc smutná.Když jednoho dne Yori pozná ,že už to tak dál nejde požádá ve škole o přeložení..
Když jednoho dne dojde Iku domů a začne Yorimu říkat jak moc by si přála mít přítele,to už Yori neunese a pohádají se spolu.Iku usne,ale začne mít ve spánku divný pocit.Když otevře oči uvidí jak jí její bratr líbá.Okamžitě se od něho odtrhne a zeptá se co dělá.V tom okamžiku jí Yori vyzná lásku,ale Iku ho odmítne že to nejde…jsou přece sourozenci,ale když uvidí bratrův smutný výraz políbí ho…V tom je ale vyruší klapnutí dveří,jejich rodiče se vrátili z práce.
Časem si Iku uvědomila,že vlastně k bratrovi cítí víc než sourozeneckou lásku. Začnou spolu chodit,Yori bude nadšený,ale po čase zjistil že to asi nebude fungovat.
Yori teda odchází na jinou školu..do jiného města…Iku z toho bude moc smutná,ale Yori jí dá na rozloučenou pejska,kterého pojmenuje stejně jako svou milovanou osobu-Yori.
Mě osobně se toto anime strašně moc líbí…Opravdu jedno z nejlepších..Je strašně smutné..musela jsem u toho i plakat…(a to mě jen tak něco nerozbrečí) Fakt koho příběh zaujal….podivte se! Vřele doporučuju!

môj názor:mooooc dojemné!! strašne sa mi páčilo len škoda že koniec bol "taký" :( ,no a čo že je to brat a sestra?! :P myslím že je to jedno ^^ odporúčam ,príjemné sledovanie...:D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 30. srpna 2011 v 13:58 | Reagovat

Vizerá to zaujímavo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama