Sekaiichi Hatsukoi info/postavy

31. srpna 2011 v 20:58
Alternatívne názvy : 世界一初恋
Žáner : Shonen-ai, komédia, romantika
Počet epizód : 12
Rok odvysielania : 2011
Štúdio : Studio DEEN
Moje hodnotenie: 5/5....pre mňa proste dokonalé anime ! :3
Milovníčky ( alebo aj milovníci ?! ) yaoi a shonen-ai určite poznajú známu mangu s názvom Junjou Romantica, ktorá bola spracovaná do 2 skvelých anime sérií.
A od tejto autorky sme sa dočkali aj ďalšieho anime s názvom Sekai Ichi Hatsukoi alebo po angl. The best First Love in the World.
Ako aj v Junjou Romantica, aj tu sa stretneme s 3 rôznymi pármi, pričom tentokrát sú postavy zasadené do prostredia shoujo máng.

Onodera a Takano


První příběh a zároveň nejdelší v Sekaiichi hatsukoi.
Ritsu Onodera odejde ze své práce v nakladatelství svého otce, díky svým závistivým kolegům, kteří na něj mají pořád nějaké narážky. Knihy však miluje a tak se rozhodne jít do jiného nakladatelství a to do Marukawy (tam vydávají knihy Usagiho... setkáme se s tím xD jop a nejsem si jistá, jestli je to právě "Marukawa" ^^)
Jenže místo do literatury ho pošlou do oddělení shoujo mangy. Spočátku z toho není dvakrát nadšený a nejen díky tomu, že zpočátku panuje trochu "mrtvolná" nálada, ale taky díky svému novému nadřízenému Takanu Masamune, který je věčně zakaboněný a snad nikdy se nesměje.
Po pár dní učení, tvrdé práce a vzájemného poznávání, zjistí Ristu něco, co si už nikdy nepřál připomenout. Takano Masamune byl jeho první láska na vysoké škole.
Takano mu to sám připomene a dává mu to silně najevo, ale Ritsu už odmítá zamilovat se do stéjného člověka znovu...

Chiaki a Yoshiyuki

Druhý příběh, středně dlouhý.
Hoshino Chiaki je (teď přesně nevím jestli spisovatel nebo mangaka... ale spíš mangaka xD) a je v tom úspěšný.
Ve všem mu pomáhá jeho editor Hatori Yoshiyuki (jsou spolu kamarádi už od dětství.)
V tomhle příběhu panuje jasná zápletka - Milostný trojúhelník.
Hned v první díle se Chiaki do Yoshiyukiho zamiluje a jeho city budou vráceny i z druhé strany. Jenže je tu ještě jeden kamarád - Yuu (který je taky mangaka) a ten je do Chiakiho taky zamilovaný. Takže mezi Yuu a Yoshiyukim začne boj o Chiakiho...Kisa a Yukina

Tření a nejkratší příběh.
Kisa Shouta je editor shoujo mangy (pracuje s Ritsu). Jeho mangy se prodávají velmi dobře, zvlášť v jednom obchůdku, do kterého Kisa hodně často chodí.
Nechodí tam ale kvůli knížkám, ale kvůli jednomu prodavači Yukina Kou.
Je jím úplně okouzlený a trápí se nad tím, protože je to poprvé, co se tak vážně zamiloval. Tak se snaží být Yukinovi pořád nablízku.
Po té, co Yukina zjistí, že právě Kisa je editorem mangy, kterou tak rád prodává, pozve ho na večeři. Co se asi tak bude dít dál... (xD bych už moc spoilerovala xD)

môj názor:hai hai dalšie yaoi mám na triku xD xD xD hheh no toto anime bolo fakt moc super až na jednu vec ktorá mi vadila aj v junjou romantica=bože keby sa zamerali na jeden pár!! nehovorím že ostatné sú zlé...ale ked mna zaujal hlavný pár a čakala som nejaké fakt chutné scénky miesto toho mi tam nahodili dalšie dve pári ktoré sú známi hlavných -.-"" a tiež ako to že Ritsu bol editorom yukiho z junjou romantica=bolo to tak dopletené že som ledva chápala xD no newa odporúčam :) ps.hai zas som sa lepila na uke xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama