Ginban Kaleidoscope info/postavy

4. září 2011 v 18:59
Příběh:
Sakurano Tazusa je šestnáctiletá krasobruslařka, která se chce stát nejlepší krasobruslařkou na světě. Je vážně dobrá, ovšem díky její osobnosti ji moc lidí(a hlavně novinářů) moc rádo nemá. Její poslední krasobruslařskou soutěž však projela a tak se zdá, že nemá ani nejmenší šanci dostat na Olympijské hry jako zástupkyně Japonska. Ale to neví, že právě ve chvíli, kdy pokazila svoje velké číslo, zemřel jiný mladý akrobat, Peet Pumps, který se zřídil se svým letadlem. A už vůbec by jí nenapadlo, že ten duch nechtěně posedne její tělo a bude v něm muset zůstat ještě dalších sto dní, protože z nějakého důvodu ho do té doby nepustí do nebe.
Tazusa se div nezblázní, když zjistí, že ji Peet "posedl" a pokouší se ho ze svého těla různými způsoby dostat. Ať už však podstoupí horkou koupel, vypije chili, nebo se mlátí do hlavy, Peet z ní vystoupit nemůže.
Není to nic lehkého žít s Peetem v jednom těle, on na ní totiž pořád mluví a ona na něj pak většinou křičí a to tím způsobem, že si lidé okolo myslí, že je to na ně. Když se chce Tazusa převléknout, musí si zakrýt oči, na záchod se jí chodí také dost špatně, neustále se buší do hlavy, když Peet řekne něco nevhodného. Má však i svou tajnou zbraň, Peet nesnáší rajčata, a tak je do sebe Tazusa hází neustále. Peet však není jen problém, kdo jiný by na ní napsal test z angličtiny tak dobře, jako rozený Canaďan, kterým je Peet? A kdo jiný jí řekne nějaké to dobré slovíčko, když se na ní snesou média? Peet je možná duch, ale snaží se i pomáhat. Dostane se ale Tazusa na Olympijské hry? S jakými nepřáteli se potká? Jak přežije obývání jednoho s jednoho těla s Peetem?
Episode: 12
http://img301.imageshack.us/img301/4047/051006ginban8zc.jpg

môj názor:POZOR AK SI MáTE V PLáNE PREčíTAT TOTO TAK POčíTAJTE S TýM žE JE TO EXTRA SMUTNé A DOST VáM TO POKAZí ANIME ,JA SOM VáS VAROVALA TAKžE žIADNE URážLIVé KOMENTY!! NO A VY ODVážLIVCI TU TO JE: ^^

takže toto anime vo mne bude do kona života !! znáte anime ako air a bokura ga ita ne? toto má podobný koniec :((( začiatok bol tak strašne úžasný a úchvatný že ma to zobralo za srdce stále som dúfala :"určite je v kome,boh mu dá iste druhú šancu aby prežil" ale márne takže ked skončilo revala som asi polhodinu potom som napísala ayame-chan ,no ale proste musíte kuknút aj ked smutné inak prídete o mooocinky moc zábavy ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 5. září 2011 v 20:20 | Reagovat

Vyzerá to zaujímavo asi si to kukneme :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama